MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN MERKEZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Bartın Kent Merkezinde kestane satıcılarına bol bereketli kazançlar dileğinde bulundu, hemşehrileriyle selamlaştı.

MİLLETVEKİLİ TUNÇ BARTIN MERKEZDE ZİYARETLERDE BULUNDU

 Meclis çalışmalarının ara verdiği günlerde Bartın’da yoğun programlarına devam eden Milletvekili Tunç, teşkilat toplantıları, esnaf ziyaretleri, Cenaze törenleri ve Bartın’da devam eden kamu yatırımlarında gerçekleştirdiği incelemeler başta olmak üzere Bartın’ın il merkezi, ilçe, belde ve köylerine yaptığı ziyaretlerle sürekli halkın içinde olmaya devam ediyor. 

Nişan törenine katıldı

Yavuzarslan ve Aktürk ailelerinin kıymetli evlatları Kübra ile Koray’ın nişan törenine katılarak yüzüklerini takan Milletvekili Tunç, “Allah tamamına erdirsin, hayırlı uğurlu olsun, gençlerimizi tebrik ediyorum.”Dedi.

 Bartın Kent Merkezinde kestane satıcılarına bol bereketli kazançlar dileğinde bulunan, karşılaştığı hemşehrileriyle selamlaşan,Milletvekili Tunç’a ziyaret edilen esnaflar ve vatandaşlar ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini belirterek, Bartın’a yapılan yatırımlar için de teşekkürlerini ilettiler. 

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner34

banner266

banner94

banner31

banner44

banner286