ÇAY-DER'den Karayılmaz'a ziyaret

ÇAY-DER'den Karayılmaz'a ziyaret

ÇAY-DER'den Karayılmaz'a ziyaret

Karayılmaz: "Memleketimize hizmet etmek benim için mutluluk"

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği  Başkanı Ramazan Taşdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Zonguldak İl Özel idaresi Genel Sekreteri Ahmet Karayılmaz'ı ziyaret etti.

Çaycuma Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Taşdemir, Ahmet Karayılmaz'a görevinde başarılar diledi.
Hemşehrisi Ahmet Karayılmaz'ın Zonguldak'a atanmasından memnuniyet duyduklarını ifade eden Çay-Der Başkanı Ramazan Taşdemir, 'yıllarca Zonguldak'ta çeşitli kademelerde görev almışve ardından Samsun'da görev yaptıktan sonra tekrar Zonguldak a dönen size görevinizde başarılar diliyorum.Bu zamana kadar eksik kalan yapılamayan bazı projeleri sizin başaracağımıza inanıyorum.Samsun'da da başarılı şekilde görev yaptığını ve bu başarılarının Zonguldak'ta devam edeceğine inanıyoruz sizin bu görevi başaracağına da inancımız tamdır.Bu vesileyle Rabbimizin izniyle inşallah bu salgından da bir an önce kurtuluruz" dedi.

İl Özel idare Genel sekreteri Ahmet Karayılmaz da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti memleketinde olmaktan memlekete hizmet etmekten son derece mutlu olduğunu ifade eden Ahmet Karayılmaz, "Memleketime tekrar gelip görev yapmaktan son derece mutluyum. Kanunlar ve mevzuat çerçevesinde Zonguldak'ta en iyi şekilde hizmet edeceğiz. Ziyaretiniz beni çok mutlu etti teşekkür ediyorum"ifadesini kullandı. (Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 13:30
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner34

banner266

banner94

banner31

banner44

banner286