“Doğal afet ğibi”

“Doğal afet ğibi”

Şiddetli kar yağışını değerlendiren Sadaet Partisi Çaycuma İlçe başkanı Engin Zeren elektirik kesintisini değerlendirdi.
Zeren yaptığı açıklamada, “Merkezde,  5 beldemizde ve 83 köyümüzde toplamda 95 bin insanımızın yaşadığı Çaycuma’da ortalama 50 cm kar yağışı gerçekleşti ve doğal afet yaşanmış bir hava estiriliyor. 21. Yüzyılda enerjinin ve iletişimin en yüksek seviyede ihtiyaç duyulduğu bu dönemde şehrimizde hala 80 li yılların problemlerini yaşıyor olmamız sadece ilgisizlik, tedbirsizlik ve beceriksizlik ile ifade edilebilir.
Özelleştirilen elektrik kurumu bu problemlere çare olamadığı gibi siyasi iktidarın temsilcileri de yapılması gereken yatırımlarla ilgili herhangi bir uğraşı görememek milletimizi ayrıca ümitsizliğe sevk etmektedir. 
Bölgemizin en mağdur şehri Çaycuma’dır. Köylerimiz bu maduriyeti yıllardır yaşadığı gibi şehir merkezi de kaderine terk edilmiş bir hava estirilmektedir. Doğalgaz, Su, İnternet gibi çağımızın en önemli enerji ve iletişim kaynaklarına ulaşamamanın ayıbı sadece elektirik dağıtım şirketinin değil bu bölgenin idarecilerinin de noksanı ve ayıbıdır.
Elektirik dağıtım şirketinin bu bölge için gereken bütün yatırımları ivedilikle yapması hususunda bütün idarecilerin duyarlı olması gereğini hatırlatarak Saadet Partisi Çaycuma İlçe Başkanlığı olarak bu günden itibaren yakınen takip edeceğimizi bildirir saygılarımı sunarım” (Haber merkezi)

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114