"İmkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi engelli üyelerimize katkı sağlıyoruz"

"İmkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi engelli üyelerimize katkı sağlıyoruz"

Türkiye Sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, Zonguldak ilimizde uygulanan sokağa çıkma yasakları gerçekten çok yararlı olduğunun son zamanlardaki hastalık ve ölüm oranlarının düşmesiyle ortaya çıktığını söyledi.

Dernek yönetimi olarak kendilerini evlerinde kaldıklarını belirten Hüseyin Şirin, "Ancak imkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi Engelli üyelerimize katkı sağlamaya ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her hangi bir sıkıntısı olan Engelli üyelerimiz bize ulaşabilir." diye konuştu.

Engellilerin ve Kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın çok dikkatli olmalarını isteyen Türkiye sakatlar Derneği Başkanı Hüseyin Şirin, şunları söyledi:

"Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim kurulu olarak Dünyada ve ülkemizde yaşanmakta olan korona virüs dolayısıyla zor ve sıkıntılı günlerde Engelli camiamız ile kronik rahatsızlıkları olan insanların evde kalmalarının çok önem arz ettiğini belirtmek istiyoruz. Devletimizin 30 Büyükşehir ve Zonguldak ilimizde uyguladığı sokağa çıkma yasakları gerçekten çok yararlı olduğu son zamanlardaki hastalık ve ölüm oranlarının düşmesiyle ortaya çıkmıştır. Bizler yönetim kurulu olarak evlerde  kalıyoruz ancak imkanlar dahilinde ihtiyaç sahibi Engelli üyelerimize katkı sağlamaya ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her hangi bir sıkıntısı olan Engelli üyelerimiz bize ulaşabilir. TSD Zonguldak şubesi olarak başta Engelliler olmak kaydıyla Kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın çok dikkatli olmalarını önemle belirtiyoruz , Devletimizin her şeyin iyiye gittiğini belirtmesinden kesinlikle gevşememelerini ve uygulanmakta olan tüm kurallara harfiyen uymaları gerektiğini hiç unutmamaları gerekir. Yönetim Kurulu olarak güzel günlerin yakın olduğunu belirterek evde kalıyoruz ve sağlıklı olarak güzel günlerde buluşmak umuduyla sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz." 

(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114