TSO kampanyası ile alınan cihazlar hastaneye verildi

TSO kampanyası ile alınan cihazlar hastaneye verildi

TSO kampanyası ile alınan cihazlar hastaneye verildi

Çaycuma Devlet Hastanesi’nin İhtiyacı olduğu tespit edilen ve COVİD-19 Salgını kapsamındaki hastaların tedavisinde kullanılan Solunum Cihazı ve sarf malzemelerinin temini için Çaycuma TSO Meclis Başkanlığı öncülüğünde başlatılan bağış kampanyasına Çaycuma TSO üyeleri başta olmak üzere hayırseverlerden destek geldi.

Kampanya kapsamında alınan 33 adet EZPAP Hızlı Solunum Devresi Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün Ece, Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Kamitoğlu ve Genel Sekreter Yardımcısı Recep Acar tarafından Çaycuma Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Sezgin Mutlu ve Göğüs Hastalıkları Uzman Doktoru Emine Uysal Özfidan’a teslim edildi.

Devlet Hastanemizin bu tür ihtiyaçları devam edeceğinden Çaycuma TSO’nun bu kampanyası devam edecek olup;  bu konuda destek vermek isteyenlerin Odamıza müracaat etmeleri yeterli olacaktır.

Çaycuma TSO olarak kampanya kapsamında destek olan Çaycuma TSO Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne (17 adet), Alpaylar İnşaat Ltd. Şti.’ne  (5 adet),  Namık Tan’a (2 adet), Mithat Gülşen’e  (2 adet), Nihat Gülşen’e (1 adet), Efe Mühendislik Ltd. Şti.’ne (1 adet), Ayşe Saltoğlu’na (1 adet), Aydemir Kereste Ltd. Şti.’ne (1 adet), AB Dekor Ltd. Şti.’ne (1 adet), Çolaklar İnşaat Malzemeleri Ltd. Şti.‘ne (1 adet), İsminin açıklanmasını istemeyen Oda üyemize (1 adet) ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2020, 16:53
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114