Vali Tutulmaz Kilimli'de Covid-19 denetimi yaptı 

Vali Tutulmaz Kilimli'de Covid-19 denetimi yaptı 

Vali Tutulmaz Kilimli'de Covid-19 denetimi yaptı 

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge doğrultusunda 81 ilde Valiler Kaymakamlar ve Belediye Başkanları Covid-19 denetimlerinde gerçekleştirdi.  
Vali Mustafa Tutulmaz, Kilimli ilçesinde Covid-19 denetimi kapsamında esnafları ve vatandaşları denetledi. 
Denetimlerde Vali Tutulmaz ile birlikte Kilimli Kaymakamı Nevzat Taşdan, Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun, İl Emniyet Müdürü Ahmet Metin Turanlı, İl Jandarma Komutanı Albay Gönen Süslü, Dahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı  Ahmet Yakın, Kilimli Jandarma Komutanı Mehmet Üstün, Kilimli Emniyet Müdürü Haydar Bozkurt  ve çok sayıda ilgili daire müdürü de hazır bulundu. 

Yapılan denetimlerde Vali Tutulmaz, esnafları ve vatandaşları maske hijyen ve sosyal mesafe konusunda tek tek uyardı ve duyarlı olmaları gerektiğini ifade etti. 

Bundan sonra da aynı şekilde denetimlere devam edeceklerini belirten Vali Mustafa Tutulmaz, "İlçelerimzde kaymakamlarımızın başkanlığında ilde valinin başkanlığında covid 19 denetimleriimiz devam ediyor. 
Biz iki haftadır aynı zamanda ilçelerimize de gitmeye başladık. ilimizde yine vali yardımcımuzın başkanlığında bir heyet şu anda denetimlerini bilgilendirilmelerini apıyorlar . Biz de bugün Kilimli ilçemiz deyiz Kilimli'de malum pandemi ile ilgili vatandaşlarımıza bilgilendirdik uygulamaları yerinde görme imkanımız oldu. genel olarak vatandaşlarımız kuralları uyuyorlar. uymayanları da biz daha dikkatli olmaları yönünde uyardık. buradan tüm vatandaşlarımıza hemşerilerimize kurallara uyma konusunda hassas olmalarını tekrar hatırlatıyoruz" dedi.
(Haber-Ercan Demir)


Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 12:53
YORUM EKLE

banner261

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner114