Çalışanları bayram öncesi mutlu etti

Çalışanları bayram öncesi mutlu etti

Çalışanları bayram öncesi mutlu etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Ramazan Bayramı öncesi personelin ikramiyelerini ödeyerek mutlu etti. 
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi personelin ikramiyelerinin ödenmesini sağladı. Çalışanlarının haklarının alın teri kurumadan verilmesi için büyük mücadele sarf ettiklerini dile getiren Demirtaş “Biz işçilerimizle birlikte büyük bir aileyiz. Bugün itibariyle işçilerimiz ikramiyeleri ödendi. Güle güle harcasınlar. Çalışanlarımızın alın terinin karşılığını zamanında ödüyoruz. İkramiyelerini de Ramazan Bayramı’ndan önce ödedik. Onların aileleri ile mutlu olması bizleri de çok mutlu ediyor. Bu vesile hem işçilerimiz ve ailelerinin hem de tüm Gülüç halkının Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. 
Gülüç Belediyesi çalışanları da bayram öncesi kendilerini sevindiren Başkan Demirtaş’a teşekkür etti. 

İHA

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2020, 16:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
öle değilmi sayın başkan
öle değilmi sayın başkan - 2 hafta Önce

ne kadar çok seviyoruz reklamı ,ne kadar çok egoluyuz,ne kadar çok seviyoruz resim çektirmeyi...ne kadar duyarsınız CORONA-19 virüsüne..hemde ereğlide son zamanlarda vakalar çoğalırken bu ne be kardeşim..mutluluk bu mu? hani nerde maskeler,hani nerde sosyal mesafe..

banner43

banner261

banner292

banner34

banner266

banner94

banner31

banner44

banner286