''19 Mahallede yeşil alan oluşturacağız''

''19 Mahallede yeşil alan oluşturacağız''

''19 Mahallede yeşil alan oluşturacağız''

CHP Zonguldak Belediye Başkan adayı Şenol Şanal Terakki Mahallesinde ev toplantısı düzenleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.Şanal'a ziyarette  Millet İttifakı Zonguldak Belediyesi Meclis üyesi adayları ve bir çok partili eşlik etti.

"DESTEĞİNİZ İLE ZONGULDAK'IN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ"

Şeffaf bir belediyecilik yapacaklarını belirten Şanal; "Bu şehrin kaderini değişmek istiyoruz. Şampiyonlar ligi gibi bir meclis üyesi aday listemiz var. Şehirde herkesin yüzünü güldürecek, hayır duasını alacak işler yapmak istiyoruz. Son yıllarda alt yapı sorunları ile çalışmalar oldu. Doğal gaz hattı döşemek çok meşakatli bir iş ve özveri isteyen bir iştir. Bu sebeple diğer işler derken iş biraz uzadı. Bu işler yapılırken asfalt dökeceksin dökemiyorsun. Ama artık alt yapı sorunumuz bitti. Bizim dönemimizde daha rahat seyahat etmeniz için bütün yolları, asfalt tesisi kurup asfaltlayacağız. Asfalt tesisi ile işsizlerimize iş istihdamı da sağlayacağız. Parke tesisleri  veya mobilya tesisleri kurup daha çok insanımıza iş imkanı sağlarken eksiklikleride gidereceğiz. Gençlerimize ve kadınlarımıza meslek edindirme kursları açıp üreten Zonguldak olacağız. Su ile ilgili söyleyeceğimiz ise ağzınızı musluğa dayayıp su içebileceksiniz. Suyu ucuzlatmakla ilgili yine çalışmalarımız ve projelerimiz var. Bazı adaylar Türkiye'de en pahalı suyu kullandığımızı söylüyor. Yalan konuşuyorlar. Vatandaşlarımız internetten baksınlar diğer iller kaç liradan su kullanıyor. ''dedi.

"ZONGULDAK EMEKLİNİN BAŞKENTİ OLDU"

Zonguldak'tan gençlerin göç ettiğine vurgu yapan Şanal; "Emeğin başkenti olan Zonguldak 17 yıldır AK Parti iktidarında emeklilerin kenti oldu. Ülkemizin ekonomik durumunu görüyor, maddi sıkıntıları yaşıyorsunuz. Kim kimsesizim diyorsa biz onun yanında olacağız. Evde bakım hizmetleri ile yardıma muhtaç insanlarımızın evde bakımını sağlayacağız" dedi.

"19 MAHALLEDE YEŞİL ALAN OLUŞTURACAĞIZ"

Mahallelerde yeşil alan oluşturmanın zorluklarından bahseden Şanal; "Mahallelerimizde yeşil alan oluşturmak mucize haline geldi. Her taraf beton oldu. Buralarda bazı yerleri kamulaştırarak yeşil alanlar oluşturmak istiyoruz. Bunu 19 mahallede uygulamak istiyoruz. Apartmandan bozma liseler var bizim şehrimizde. Böyle bir şey olamaz. Bu hükümet döneminde cezaevii gibi okullar oluştu. Okullarımıza gereken değeri biz vereceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 11:43
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner94

banner31

banner44

banner114