30 PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

30 PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

30 PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

  BAŞKAN AKDEMİR BELEDİYEDEN EMEKLİ OLAN 30 PERSONELE TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

               Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Belediyesi’nde uzun yıllardır çalışan ve emekli olan 30 personele ‘teşekkür plaketi’ takdim etti. Belediye Yemekhanesi’nde gerçekleştirilen törene; Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Başkan Yardımcısı Erol Yılmaz, Özel Kalem Müdürü Hasbi Kabaca, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hatice Alın, emekli olan çalışanlar ve belediye personeli katıldı. 

            Zonguldak Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde uzun yıllardır görev yapan ve emekli olan personellere, bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Akdemir;

“Sizler bu belediyeye o kadar çok hizmet ettiniz ki, sizleri unutmak mümkün değil. Görev süresince işinizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösterdiniz. Emekliliğinizi de hak ettiğinizi düşünüyorum. Belediyemize ve halkımıza yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamınızda başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu. Konuşmaların ardından plaket töreni gerçekleştirildi ve ardından pasta kesim merasimi ve hatıra fotoğrafı çekildi. 

         (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114