450 Aileye Kıyafet Yardımı

450 Aileye Kıyafet Yardımı

450 Aileye Kıyafet Yardımı

İyi Parti Kozlu İlçe Başkanı Ender Adıbaş, bayram öncesinde Mahalle muhtarlarıyla irtibata geçerek çocuk, genç ve yetişkin olmak üzere 450 civarı ailemize Kıyafet yardımında bulunduklarını söyledi.
ramazan ayında da 350 aileye Ramazan kumanya kolisi verdiklerini belirten Ender Adıbaş şunları söyledi:
"İYİ Parti Kozlu İlçe Başkanlığı olarak,Ramazan ayının başlaması ile birlikte elimizden geldiğince ihtiyaç sahiplerine ulaşmaya çalıştık.Yaklaşık 350'ye yakın aileye gıda yardımında bulunduk.Ardından 19 mayıs Atatürk'ü anma Gençlik Ve Spor Bayramını kutladığımız günün akşamı İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığımız ile ortaklaşa düzenlediğimiz ''Geleceğimizin Gençleri Çocuklarımız'' sloganıyla yola çıkarak çocuklarımız için gıda poşeti hazırladık. Zonguldak ve Kozlu İlçemizin mahallerinde hazırlanan poşetleri çocuklara dağıtarak mutluluklarına ortak olduk.
Son olarak Bayrama yaklaştığımız son günlerde Mahalle muhtarlarımızla irtibat içerisinde Çocuk,genç ve yetişkin olmak üzere 450 civarı ailemize Kıyafet yardımında bulunduk.
Yönetim olarak aldığımız kararı uyguladık ve özellikle  olması gerektiği gibi yapılan yardımlar sırasında kesinlikle parti gözetmedik kimseyi ayırmadık, İnsanların resmini çekip sosyal medyada veya basında paylaşmadık  kimseyi rencide etmeden geç saatlerde sessiz sedasız ulaştırdık,bu yüzden İyi Parti Kozlu İlçe Başkanlığı olarak içimiz rahat ve huzurluyuz.
Yapılan yardım ve çalışmalarda özverili çalışmada bulunup günlerce emek sarf eden vakit ayıran  Yönetimimdeki değerli arkadaşlarım başta olmak üzere,bizlere güvenip  maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza ayrı ayrı Teşekkür ediyor bu vesile ile Mübarek Ramazan bayramınızı kutluyorum."

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 16:26
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner34

banner266

banner94

banner31

banner44

banner286