7A'da geleneksel yılsonu toplantısı

7A Yapı Marketler zinciri ve Alimler Ltd. Şti çalışanları geleneksel 2017 yıl sonu iştişare ve değerlendirme toplantılarını Akçakoca...

7A'da geleneksel yılsonu toplantısı

7A Yapı Marketler zinciri ve Alimler Ltd. Şti çalışanları geleneksel 2017 yıl sonu iştişare ve değerlendirme toplantılarını Akçakoca Livadi Restaurant’a bir araya gelerek gerçekleştirdiler.
Bölgenin köklü firması Alimler Ltd. Şti tarafından oluşturulan ve Batı Karadeniz bölgesinde faaliyet gösteren Ulusal markası 7A Yapı Marketler Zinciri çalışanları akçakoca livadi restaurant’ta akşam yemeği eşliğinde geleneksel yıl sonu toplantısını yaptılar.

Tüm personelin eksiksiz katılım sağladığı yemekte şirket Genel Müdürü Mehmet Remzi Alim kısa bir yıl sonu genel değerlendirme konuşması yaptı. 2018 yılındaki proje ve yatrımlardan da bahseden Alim, bölge ekonomisine sağladıkları katmadeğerin altını çizdi. 2018’in ticari anlamda daha iyi geçeceğini de vurgulayan Mehmet Alim akşam yemeğinin ardından tek tek masalardaki tüm çalışanlar ile ayrı ayrı sohbetler yapıp onlarında görüşlerini aldı. Ardından Genel Müdür Yardımcısı Dursun Atalay’ın sunumu ile personel istişaresine geçilerek personelin görüşlerine soru-cevap şeklinde yer verildi.
Toplantı sonrası hatıra fotoğrafı çekilerek dilek ve temenniler ile program sonlandırıldı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2018, 16:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31