AK PARTİ'DE BAŞKANLAR DİLAVER'DE

AK PARTİ'DE BAŞKANLAR DİLAVER'DE

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Dilaver Mahalle Teşkilatı ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

Gerçekleşen programa Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, Merkez İlçe Teşkilatı, AK Parti Dilaver Mahalle Teşkilatı katılım sağlayarak mahallede yaşayan vatandaşlar ile bir araya geldiler.

39 yıl sonra Dilaver Mahallesi'ne yapılan sıcak asfalt ile ilgili bilgi veren Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan burada yaşayan vatandaşların yapılan bu hizmete layık olduğunu, tek dertlerinin halkın duası olduğunu belirtti. Vatandaşların taleplerini dinleyen Belediye Başkanı Ömer Selim Alan ve Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Zonguldak'a yapımı devam eden ve yapılacak çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundular. 2023 seçimlerinin önemini vurgulayan Zonguldak Belediye Başkanı ve Merkez İlçe teşkilatı mahalle halkına desteklerinden dolayı  teşekkür ettiler.
Dilaver Mahallesinde vatandaşlar Zonguldak Belediyenin yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler. 
Dilaver Mahallesindeki programın ardından, AK Parti Asma Mahalle teşkilatı ile bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular

.(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 19:41
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner297