AK PARTİ MERKEZ İLÇE’DEN ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

AK PARTİ MERKEZ İLÇE’DEN ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

AK PARTİ MERKEZ İLÇE’DEN ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ve Yönetim Kurulu üyeleri Cumartesi günü gerçekleşen programda, Terakki Mahallesi’nde bulunan  Zonguldak İlim Yayma Cemiyetini ve  Şube Başkanı İbrahim Cansız'a ziyaret gerçekleştirdiler. 
 
Zonguldak İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı İbrahim Cansız ‘’İlim Yayma Cemiyetleri 1951 yılında Sayın Başbakanımız Menderes Türel zamanında kurulmaya başlamış cemiyetlerdir. Bizlerde Gençlerimizin Milli ve Manevi değerlerle donatılmış ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yetişmesi için eğitim ve barınma imkanı sunarak hizmet etmeye çalışıyoruz. Tüm ilimizdeki STK’larımızın ve gençlerimizin faydalanacağı bir Kültür Merkezi Projemiz var. İçinde tüm gençlerimizin faydalanacağı müzik, spor vb. sosyal aktivitelerini gerçekleştireceği bir yer oluşturmak. İnşallah kısa zamanda bu projemizi gerçekleştirerek İlimizin hizmetine sunmayı planlıyoruz '' dedi. 

Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek ''Bu güzel projenin gerçekleşmesinde üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Bugün bu program ve misafirperverliğiniz için size teşekkür ederim '' dedi. 

İlim Yayma Cemiyeti programının ardından, soğuksu ve Cumartesi günü olması sebebi ile Pazar esnafına hayırlı işler dileklerini ileten başkan ve yönetim esnaf ile sohbet ederek taleplerini dinledi.
(Haber-Ercan Demir)

YORUM EKLE

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114