AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Toplantılarına devam ediyor

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Toplantılarına devam ediyor

AK Parti Merkez İlçe Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek Başkanlığında, İl Başkanlığı Binası Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, İl Koordinatörü Burhan Onuk ve Yönetim Kurulu Üyeleri katılım sağladılar. Mahalle Koordinatörlerinin Mahalle çalışmaları ile ilgili raporlarının sunulması ile başlayan toplantı Birim Başkanlarının raporlarının sunulması ile devam etti. Ardından Ülke Gündemi, Zonguldak Merkez İlçe Gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, önceki hafta yapılan programlar ile ilgili desteklerinden dolayı tüm Merkez İlçe Yönetimine ve AK Parti Teşkilatına teşekkürlerini iletti. Daha sonra yapılacak istişareler ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.

Toplantı ile ilgili değerlendirmede bulunan Ayçiçek " AK Parti Zonguldak Teşkilatları olarak toplantılarımız devam ediyor. Merkez İlçe olarak ta kendi alanımızda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yönetim olarak değerlendirerek kararlaştırdığımız programlarımızı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Merkez İlçe Teşkilatları olarak, Belde, Mahalle ve Köy Teşkilatlarımız ile omuz omuza güçlü bir birliktelik içinde 2023 e emin adımlar ile yürüyoruz.

Son olarak İl Koordinatörü Burhan Onuk tarafından yapılan bilgilendirmenin ardından sona erdi.(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 13:12
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114