ALİ KOÇAL SESSİZLİĞİNİ BOZDU (VİDEOLU)

ALİ KOÇAL SESSİZLİĞİNİ BOZDU

"SIKINTI YOK BEN HEP BURADAYIM."

CHP'DE YÖNETİCİLİK YAPMAK ZORDUR

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak eski Milletvekili Ali Koçal, önemli açıklamalarda bulundu.

CHP eski Zonguldak Milletvekili Ali Koçal, uzun süren sessizliğini bozdu. Koçal, Gazipaşa Caddesi'nde partililer ve esnafla buluştu, değerlendirmelerde bulundu.

SIKINTI YOK BEN HEP BURADAYIM
Ali Koçal, "Gönlüm hep burada ama bizatihi burada olmam gerekmiyor, arkadaşlarla  her zaman için konuşuyor ve görüşüyoruz dertleşiyoruz. Zonguldak'la ilgileniyoruz sıkıntı yok hep buradayım ben."dedi 

CHP DE YÖNETİCİLİK YAPMAK ZORDUR
Cumhuriyet Halk Partisi İl yönetiminin ve mevcut milletvekillerin özveriyle çalıştığını belirten Ali Koçal.  "Cumhuriyet Halk partisine yöneticilik yapmak kolay değil. Gayet başarılı şekilde görev yapıyorlar.Tüm Parti örgütleri başarılı şekilde görev yapıyor. Cumhuriyet Halk Partisi burası başka bir parti değil dolayısıyla yöneticilik yapmak kolay değildir. Daha diyecek yapan arkadaşlarım var onlar da sorabilirsiniz kolay mı bu iş diye. Şu anda mevcut milletvekili performansla gençler çok güzel ve çok güzel çalışıyorlar..
Sahada olmamızı pandemi biraz engelledi ister isteme ama bundan sonra biraz daha sık görüşme imkanımız olacak."şeklinde konuştu.

CHP Zonguldak eski milletvekili Ali Koçal yeniden adaylık düşünüyor musunuz sorusuna ise, "Adaylık konusunda gençler varken olmaz, biz artık adaylığı gençlere bırakacağız. Hiçbir şekilde adaylığım söz konusu değil ama siyasetle ilgilenmiyorum bu işler ile ilgilenmiyorum anlamına gelmiyor. Yani siyasetle tabii ki ilgileniyorum, yapmam gerekenleri yapıyorum, söylemem gerekenleri söylüyorum ama kendimle ilgili herhangi bir şey söz konusu değil"ifadesini kullandı.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2021, 19:51
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114