Altun'dan sahil ve plaj düzenleme müjdesi

Altun'dan sahil ve plaj düzenleme müjdesi

Kilimli'de sahil bandı ve plaj yeniden düzenleniyor.
Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun sahil düzenleme ve plaj yapım çalışmaları hakkında bilgi vererek şunları söyledi:Sahil bandına ve rekreasyon alanı ve biz ettiklerini belirten Başkan altun, "Yıllardan beri bakımsız olan ve tamirat gerektiren sahil yolumuzu yaz sezonunun gelmesiyle beraber düzenlemeye başladık. Bazı bölgelerinde tadilat çalışmaları yapıyoruz.

Kilimli sahili baştan aşağı revize edip vatandaşlarımızın çok daha rahat gezip vakit geçirebileceği temiz bir sahil bandı ve rekreasyon alanını revize ediyoruz."dedi.

Plajı genişletiyoruz

"Liman kısmına gittiğimizde bizim ufak bir projemiz var. Vatandaşlarımızın yaz ayında yoğun bir şekilde kullandığı,oraya genişletip vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde kullanması daha temiz bir şekilde kullanması ve güzel bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir plaj oluşturuyoruz.
Kilimli halkımızın yaz sezonunda denize rahat bir şekilde girebilmeleri için rahatça vakit geçirebilmeleri için ihtiyaçların giderilmesi için duşakabinler oluşturacağız orada ve bu şekilde denizden çıktıktan sonra vatandaşlarımız tuşlarını çok rahatlıkla yapabilecekler.Tuvalet vardı orada çok kötü bir haldeydi oraya yeni bir tuvalet kazandırıp daha temiz bir çevre oluşturacağız"dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 14:06
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner94

banner31

banner44

banner114