Avcı Zonguldak için yeni  müjdeler verdi

Avcı Zonguldak için yeni  müjdeler verdi

Avcı Zonguldak için yeni  müjdeler verdi

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Muammer Avcı,  Zonguldak için yeni yatırımların  müjdeleri  verdi.

Avcı, Bülent Ecevit Üniversitesi  Tıp  Fakültesi seviyeli kavşak projesi bu yıl sonuna yetiştirilebilmesi için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Avcı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadelere yer verdi: " Zonguldak halkımızın, mutlu olması, umutlu olması, güvenli ve konforlu seyahat edebilmesi, yaşam standartlarının ve kalitesinin artması, bizler için en büyük onur, en büyük motivasyon kaynağıdır. Bütün meselemiz Liderimizin bizlere ideal olarak koyduğu, "Halka hizmet, Hâk'ka hizmettir" anlayışı gereği, çalışmalarımızı gayretle sürdürmektir. 

Buradan hareketle;

1- Tıp fakültesi kavşağı 56,6 metresi köprülü olarak geçilecek olan kavşağın, toplam uzunluğu tali yollarla birlikte 950 metre olacaktır. 

2- Kavşak tamamlandığında, gerek mevcut heyelan riski, gerekse sonrası oluşabilecek heyelan riskleri tamamen ortadan kalkmış olacaktır. 

3- Tıp fakültesinden çıkıp, Zonguldak veya Ereğli istikametine devam edecek araçlar, gayet güvenli bir şekilde karayoluna katılabileceklerdir. 

4- Hali hazırda proje devam etmekte olup, üç ana ayak çalışmasından,

birinci ayağın betonlaşmasının sonuna gelinmiş bulunmaktadır. 

5- Fevkâlade bir durum olmadığı takdirde bu hızla, Tıp fakültesi seviyeli  kavşak projesi bu yıl sonu veya en geç 15.01.2021 tarihinde halkımızın hizmetine açılmış olacaktır. 

YORUM EKLE

banner261

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner114