Ayhan Alkan, Zeki Tosun'u kutladı

Ayhan Alkan, Zeki Tosun'u kutladı

AK Parti Çatalağzı Kurucu Belde Başkanı Ayhan Alkan İl kongresinde adaylığını açıklayan Zeki Tosun'u kutladığını söyledi.
Ayhan Alkan yaptığı açıklamada, "Zonguldak İl Başkanlığı seçiminde tekrar adaylığını açıklayan değerli Başkanım Zeki Tosun'a bugüne kadar yaptığı çalışmalarından dolayı, adaylığının tekrardan Zonguldak'ımıza teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.
AK Parti belediye başkanlarıma ve bütün parti Başkanlarıma çok değerli Milletvekillerime başarılar diliyorum. Her zaman AK Parti'nin miğferiyim, sonuna kadarda öyle kalacağım. Durmak yok devam diyorum. Saygılar. Değerli Çatalağzı'm içinde en iyi kararların alınacağına cani gönülden inanıyorum" dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2021, 12:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
CHP Ve Bağımsız Aday
CHP Ve Bağımsız Aday - 3 ay Önce

CHP Çatalağzı Beldesi Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusunda bulunuldu.
Ayhan Alkan, CHP il başkanlığında yaptığı açıklamada, adaylığını koymasında hedefinin CHP'yi hem yerel hem de genel seçimlerde iktidara taşımaya katkı sağlamak olduğunu söyledi.
Belediye başkanlığı için partilerinden belirlenecek adaya destek vereceğini anlatan Alkan, şöyle dedi:
''Yerelde insanların gönlüne girebilmek zordur. Biz sesimizi duyuracak, zoru başararak elimizi taşın altına koyacağız. Mevcut başkan her ne kadar hizmet aşkıyla yanarsa yansın, AK Parti'nin elinden alıp, CHP'yi iktidar edeceğim. Bu konuda tüm halkımız ve partililerimden destek istiyorum.''

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner303

banner299

banner114