Ayhan Yılmaz veda etti…

Ayhan Yılmaz veda etti…

Ayhan Yılmaz veda etti…

Safranbolu’ya atanan, Kilimli İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Yılmaz için veda yemeği düzenlendi.

Karabük'ün Safranbolu İlçesi Milli Eğitim Müdürlüğü'ne atanan Zonguldak Kilimli İlçesi Milli Eğitim Müdürü Ayhan Yılmaz için veda yemeği düzenlendi.

ÇATES misafirhanesinde düzenlenen yemeye Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Sadettin Dede ve yönetim kurulu üyeleri, Eğitim-Bir-Sen Kilimli Şube Başkanı Kenan Bayrak, ASKF Başkanı Kemal Demir, AK Parti Kilimli ilçe yönetim kurulu üyeleri, İlçe Milli Eğitim şube müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, ilçe genelindeki okullarda görev yapan okul müdürleri ve öğretmenler ile sevenleri katıldı.

Duygusal anların yaşandığı yemekte Safranbolu'ya atanan Ayhan Yılmaz'a sırasıyla Kilimli ilçe Halk Eğitim Merkezi müdürü Kenan Bayrak, Eğitim Bir Sen Zonguldak şube başkanı Sadettin Dede, İlçe Milli Eğitim şube müdürü İbrahim Akgün, AK Parti Kilimli ilçe yönetimi adına yönetim kurulu üyesi Raci Durmuş ve son olarak da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli adına Serap Bozkurt hediye ve çiçekleri takdim ettiler.

Kilimli ilçe Halk Eğitim Merkezi müdürü Kenan Bayrak burada yaptığı konuşmada: “Bugün akşam duyguları ifade etmeye kelimeler kifayetsiz kalıyor. 2012’de ilçe olduk ve o zorluklarla başladık bu mücadeleye… Tabii ki bu ekibi Kuran Ayhan Yılmaz bugün akşam aramızdan ayrılacak ve bizlere veda edecek. Tabii ki az önce de söyledim spontane bir konuşma bu… Bu tür vedalarda yazılı bir metin olmaz konuşmalar sadece duygularla ifade edilir kelimeler yetersiz kalır çünkü. İnşallah bundan sonraki yaşantısında bizim camiamız içerisinde ya da farklı bakanlıklarda daha yüksek makamlarda görmek dileğiyle, sayın müdürümüz Safranbolu'da İnşallah mutlu bir hayat sürer ve güzel günler kendisini bekler” dedi.

Safranbolu’ya atanan Ayhan Yılmaz da yaptığı konuşmada, katılanlara teşekkür ederek, “Ben bu kadar kalabalık olacağını beklemiyordum. Yaz dolayısıyla birçok kişi izinde ve tatilde. Kalabalık içerisinde baktığım zaman eğitim camiasının yanı sıra esnaf arkadaşlarım ve halkın her türlü kesimden insan olduğunu görüyorum. 2001 yılında ilk defa Zonguldak’a geldiğimde Gelik Okulu'nda göreve başladım. Ben çok şaşırmıştım, yani batıda bu kadar geri kalmış bir yer olabilir mi diye düşünmüştüm veya burada nasıl vakit geçireceğim diye düşünmüştüm. Ama birlikte tam 13 sene geçirdik. İlerleyen zamanda Kilimli ilçe olduktan sonraki süreçte de Allah bize kurucu müdürlük nasip etti ve bu süreçte de yine kendimize göre çok büyük zorluklarla karşılaştık. Ancak benim en büyük avantajım Kilimli eğitim bölgesindeki okul müdürü ve öğretmen arkadaşlarımın yeterince tecrübeli ve başarılı olması benim işimi kolaylaştırılmıştır, bunu açıkça söylüyorum.  Bazen kırmış olabilirim ama bunu isteyerek yapmamışımdır. Eğer kırdıklarım varsa haklarını helal etsinler, benden yana helal olsun. Vedaları hiç sevmem, Safranbolu'yu tercih ettim çünkü anne baba ve kardeşimin yaşadığı şehirdir. Biraz huzur istiyorum, huzur için gidiyorum oraya bir saatlik yol. Orada bir kapınız daha var ” dedi.

Eğitim Bir Sen Zonguldak şube başkanı Sadettin Dede’de konuşmasında Ayhan Yılmaz'a yaptığı görevler için teşekkür etti ve bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Yemeğe katılanlar tek tek Ayhan Yılmaz'la vedalaştılar ve kendisine yeni görevinde başarılar dilediler.

Ayhan Yılmaz ile yemeğe katılanlar toplu hatıra fotoğrafı çektirdiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan Bayrak
Kenan Bayrak - 9 ay Önce

Nerede olursa olsun gel çalışalım dese gözü kapalı gider ve çalışırım. Allah başarılarını daim dostluğumuzu baki eylesin sayın müdürüm

Ersin ERTAŞ
Ersin ERTAŞ - 9 ay Önce

Ayhan Yılmaz hocam Kilimli için bir ekoldu kendisiyle 15 ay birlikte çalıştım ve hep iyiliklerini gördüm samimiyet on numaraydı ilçe milli eğitime çok şeyler kattı o eski belediye binasını adam gibi yenileyerek süper bir çalışma alanına çevirdi çalışan personelleriyle bir arkadaştı bir sırdaştı inanın ben o ayhan yılmaz hocamla çalıştıgim kadroyu şu anda görev yaptığım yerlerde bulamıyorum çünkü her şey doğaldı Kilimli de
Allah'ım hayırlı etsin inşAllah Ayhan hocam Kilimli de olduğu gibi Safranbolu da da bir ekol olup parmakla gösterilen biri olacağına canı gönülden inanıyorum
Yolun açık olsun müdürüm

SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31