Bakan Özer, Zonguldak'a selam gönderdi

Bakan Özer, Zonguldak'a selam gönderdi


TGF'den Bakan Mahmut Özer'e ziyaret

Türkiye Gazeteciler Federasyonu(TGF) Genel Başkanı Yılmaz Karaca beraberinde Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık ve TGF Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr.Mahmut Özer' i makamında ziyaret etti.
Ziyareti değerlendiren TGF yönetim kurulu üyesi ve Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık, "Bugün ilimiz adına büyük sevinçle karşılanan Milli Eğitim.Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer' i makamında ziyaret ettik. Ziyarette TGF Genel Başkanım Yılmaz Karaca, Genel Başkan Yardımcım Tokat başkanımız İnce Soyluer ve Zonguldak ili olarak, ZGC Başkanı kimliğinizle biz yer aldık.
Sayın Bakan'a Zonguldak'tan ilk ziyaret, ZGC adına tarafımızdan gerçekleşti. Sayın bakanımızın ZGC'ye, meslektaşlarımıza ve Zonguldak'a çok selamları var. İnşallah ZGC heyeti olarak yakın zamanda uygun olan meslektaşlarımızla, ziyaret edeceğiz. Hayırlı olsun dedik. Balarılar diledik. Duygu ve düşüncelerini aldık." Dedi.
(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2021, 13:03
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114