Başkan Alan, Zabıta Haftası'nı kutladı

Başkan Alan, Zabıta Haftası'nı kutladı

Başkan Alan, Zabıta Haftası'nı kutladı

Zonguldak Belediyesi tarafından zabıta haftası kutlandı
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan minik zabıtanın hediye takdim etti birlikte fotoğraf çektirdi yaş pasta kesti.

Zonguldak Belediyesi zabıta haftası düzenlenen etkinliklerle kutlandı.
Zonguldak Belediyesi tarafından 8 yaş altı çocuklara zabıta kıyafeti giydirildi denetim yaptırıldı ve ardından belediyede tören düzenlendi.
düzenlenen törende Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan minik zabıtalarla yaş pasta kesti onlar hediyeler takdim etti.

Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim alan yaptığı açıklamada,"minik zabıtalarımızla bugün zabıta teşkilatımızın 194. Kuruluş yıldönümünü kutluyoruz. tüm mesai arkadaşlarımla beraberiz. bu yavrularımızla birlikte olmaktan da çok büyük bir mutluluk duyuyoruz. bunlar Bugün  ilk kez zabıta oldular ve ceza kestiler. Tabii biz  ceza kesmek istemiyoruz, o yüzden de tüm hemşerimizden ricamız zabıta arkadaşlarımıza yardımcı olalım.  bunlar hepimizin huzuru için Zonguldak'ta daha mutlu yaşamak için gayret gösteriyorlar. tekrar onları zabıta laftasın tebrik ediyorum vatandaşlarımızdan da bizlere destek olmalarını rica ediyoruz" dedi.

Minik zabıtalar da çok mutlu olduklarını esnaflara maske ve sosyal mesafe uyarıda bulunduklarını ifade ettiler.

(haber Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2020, 15:26
YORUM EKLE

banner261

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114