BAŞKAN BOZKURT, İTFAİYE HAFTASI’NI KUTLADI

BAŞKAN BOZKURT, İTFAİYE HAFTASI’NI KUTLADI

BAŞKAN BOZKURT, İTFAİYE HAFTASI’NI KUTLADI

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, her yıl 27 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İtfaiye çalışanlarının karşılaştıkları olaylar karışısında göstermiş oldukları gayretin her türlü takdirin üstünde olduğunu belirten Başkan Bozkurt, son aylarda ülkemizin güney illerinde meydana gelen yangınlar sırasında itfaiyecilerin gösterdiği cansiparene mücadeleye tüm milletin tanık olduğunu, söyledi.

Başkan Bozkurt mesajında şu görüşlere yer verdi:“Öncelikle tüm itfaiye çalışanlarının İtfaiyecilik Haftası’nı kutluyorum. İtfaiye teşkilatımız her türlü felaket ve acil durumda kendi hayatlarını hiçe sayarak mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını yürütmektedirler. Bu özverili çalışmalarından dolayı kendilerini ayrıca kutluyorum.Çalışma esasları, gayretleri ve gösterdikleri hassasiyet ile sel, deprem ve yangın mahalline, afetlere, kaza ve boğulma olaylarına anında müdahale etme noktasında olay yerine en kısa zamanda gittiklerini görüyoruz.Vatandaşımızın can, mal ve emniyetinin korunması noktasında göstermiş oldukları gayretleri takdire şayandır.Bu vesileyle tüm İtfaiye çalışanlarını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum. Daha güzel hizmetleri birlikte yapma dileğiyle Haftalarını bir kez daha tebrik ediyorum.”

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 15:06
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner266