BAŞKAN BOZKURT, ZONGULDAK TANITIM GÜNLERİNE DAVET EDİLDİ

BAŞKAN BOZKURT, ZONGULDAK TANITIM GÜNLERİNE DAVET EDİLDİ


    Merkezi İstanbul’da bulunan Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONDEF) Genel Başkanı Ziya Öncan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Devrek belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u ziyaret etti.
    ZONDEF Genel Başkanı Ziya Öncan, Devrek Belediye Başkanı Bozkurt’u, Zonguldak Valiliği öncülüğünde Zonguldak Belediyesi işbirliğiyle 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Fuar Alanında düzenlenecek olan Zonguldak Tanıtım Günleri etkinliğine davet etti.
     Etkinlikte Zonguldak’ın kültür, sanat, ticaret, sanayi ve gıda ürünleri İstanbullularla buluşturulacağını belirten Başkan Ziya Öncan, “Devrek Belediye Başkanımız Çetin Bozkurt’u da aramızda görmek istiyoruz. Bu nedenle kendisine davetiyemizi sunuyoruz” dedi.
     Başkan Bozkurt da, Zonguldak’ın tanıtımı için yapılan bu etkinliği düzenleyenleri kutladığını belirterek, “Böyle bir etkinlikle ilimizin her alanda İstanbul’da tanıtımının sağlaması bakımından çok önemli buluyorum. Biz de sizlere destek verme konusunda elimizden geleni yapmaya hazırız.” Dedi.
     Başkan Bozkurt, “Zonguldak’ımızı en güzel şekilde tanıtarak birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek amacıyla yapılan etkinlikle bu şehrin güzelliklerini bütün Türkiye ile paylaşmaktan, Zonguldak’ı tanıtmaktan büyük gurur duyacağız. İstanbul’da yaşayan bütün Zonguldaklı hemşerilerimizle buluşmanın mutluluğunu yaşayacağız. Nazik davetleri için ZONDEF Genel Başkanımız Ziya Öncan ile Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
      Başkan Öncan, Başkan Bozkurt’a federasyonlarına bağlı derneklerin çalışmalarının anlatıldığı “ZONDEF” adını taşıyan dergiyi hediye etti.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2021, 13:30
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner266