BAŞKAN BOZKURT’TAN HASTANE ZİYARETİ

BAŞKAN BOZKURT’TAN HASTANE ZİYARETİ

BAŞKAN BOZKURT’TAN HASTANE ZİYARETİ

 

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devrek Devlet Hastanesi’nde yatan hasta ve hasta yakınlarına moral ziyaretinde bulundu.

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, Devrek Devlet Hastanesi’nde yatan hasta ve hasta yakınlarına moral ziyaretinde bulunup, sağlık personeline kolaylıklar diledi. Hasta ziyareti öncesi hastane bahçesinde hasta yakınlarıyla sohbet edip istek ve taleplerini dinleyen Başkan Bozkurt, daha sonra hastanede yatan hastaları odalarında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

    Hastane Başhekimi Dr. Avni Çelik’ten de hastane ve çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Bozkurt, hastanenin eksikliklerinin giderilmesi yönünde belediye olarak ellerinden geleni yapacaklarını, belirtti.

     Başkan Bozkurt, “Öncelikle hastanemizde yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı başhekimimiz ve ekibine şahsım ve halkım adına teşekkür ederim. Sağlıkta kaliteli hizmeti kısa sürede yakalayan ve her geçen yaptıkları yenilikler karşısında ayrıca mutlu oluyoruz. Elimizden geldiği kadar her zaman yanınızdayız. Hastanemiz için gereken tüm ihtiyaçları her zaman karşılamaya hazırız. Başta başhekimimiz olmak üzere tüm sağlık personelimize tek tek teşekkür ediyorum.”dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2021, 16:52
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner314

banner303

banner313

banner94

banner31

banner299

banner319

banner320

banner266