BAŞKAN TEKİN'DEN TEŞEKKÜR

BAŞKAN TEKİN'DEN TEŞEKKÜR

BAŞKAN TEKİN'DEN TEŞEKKÜR

ALAPLI BELEDİYE BAŞKANI TEKİN; "MAHALLE VE KÖY MUHTARLARINA,KADIN VE GENÇLİK KOLLARINA" TEŞEKKÜR ETTİ

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Zonguldak'ta düzenlenen Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve STK Temsilcileri Buluşma’ programına katılan Mahalle ve Köy Muhtarlarına, CHP Alaplı Kadın Kolları ile Gençlik Kollarına teşekkür etti.

Tekin, yaptığı açıklamada, Partimizin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Zonguldak'ta düzenlenen Kanaat Önderleri, Muhtarlar ve STK Temsilcileri Buluşma’ programına büyük bir katılım olduğunu söyledi.

İlçemizden Mahalle ve Köy muhtarlarımız başta olmak üzere Kadın ve Gençlik Kollarımıza programa katılımlarından dolayı teşekkür ettiğini belirten Tekin, “ Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, İlimizdeki temasları kapsamında muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kanaat önderleriyle bir araya geldi. İlçemizden Mahalle ve Köy Muhtarlarımız, Partimizin Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yöneticileri il vatandaşlarımız programlara katıldılar. Muhtarlarımız değerli fikirlerini Genel Başkanımızla paylaştılar. Ülkemiz, İlimiz ve İlçemiz için çok faydalı bir toplantı oldu. Ben öncelikle Mahalle ve Köy Muhtarlarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları başkan ve yöneticilerine ile halkımıza Partimizin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun programlarına katılmalarından dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” Dedi.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2022, 15:09
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner314

banner303

banner313

banner94

banner31

banner299

banner319

banner320

banner266