BBP'den Kent Konseyi'ne ziyaret

BBP'den Kent Konseyi'ne ziyaret

BBP'den Kent Konseyi'ne ziyaret

Büyük Birlik Partisi Zonguldak il Başkanı Serdal Acar, Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Prof.Dr.Şenol Hakan Kutoğlu'na İade-i ziyaret gerçekleştirdi. 
Ziyarette Merkez İlçe Başkanı Harun Karakuş İl Başkan Yardımcısı Turgut Günay, il Başkan Yardımcısı Orhan Burhan Hamarat, İl Başkan Yardımcısı Şenol Aydın Kozlu İlçe Başkanı Ertan Durgun, Kilimli İlçe Başkanı Naci Kahraman, il Kadın Kolları Başkanı Nilgün Dizmen, il Yöneticisi Yaşar Kaya ve Cihan Özgen'de hazır bulundu.
Ziyarette çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette, Büyük Birlik Partisi Zonguldak il Başkanı Acar, "Zonguldak Kent Konseyi Başkanımıza İadeyi Ziyarette bulunduk,
Bizlere güzel dileklerini ileten.Değerli ve Kıymetli Hocamız Dostumuz Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Prof.Dr.Senol Hakan Kutoğlu Başkanımıza il başkanı olarak;Şahsımıza ve teşkilatımıza göstermiş oldukları misafirperverlik için,Teşekkür ediyor,Kent Konseyi başarılı çalışmalarını yakından takip ediyoruz Büyük Birlik Partisi olarak Şahsım ve Partim adına Başkanımıza her konuda desteğimiz güvenimiz ve inancımız tamdır, Bizlere ihtiyaç duyulduğu takdirde her zaman yanlarında olacağımızı bir kez daha ifade ettik, Biz Büyük Birlik Partisi olarak Zonguldak yapılacak halkımıza hizmet adına yararlı olacak herşeyin yanında ve destekçisiyiz ve olmayada devam edeceğiz, Zonguldak'ımızın sorunlarını biliyoruz sorunlarının çözümü hususunda her olaya samimiyetle yaklaşıyoruz. Kent Konseyi Başkanımıza ve Yönetim KurulunaBaşarılı çalışmaları ve güzel hizmetler içinde muvaffakiyetler diliyorum dedi.

Kent Konseyi Başkanı Prof.Dr.Şenol Hakan Kutoğlu İse, "Büyük Birlik Partisi Zonguldak il Başkanı Serdal Acar Başkanıma göstermiş oldukları ilgi alaka ve desteklerini için çok Teşekkür ederim. Kendileri ile genel konularda ve projelerimiz hakkıda fikir alışverişinde bulunduk çok faydalı olduğunu düşünüyorum tekrar göstermiş olduğu nezaket ve duyarlılığından dolayı kent konseyi olarak teşekkür ederiz dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 14:22
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner266

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner297