BU ORGANİZASYON ÖRNEK OLMALI

BU ORGANİZASYON ÖRNEK OLMALI

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Müdür Vekili Dr. Mehmet Günaydın, Zonguldak ili Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen  ve 3 gün boyunca devam eden kan bağış kampanyasının diğer sivil toplum kuruluşlarına da örnek olması gerektiğini söyledi.

Türkiye genelinde düzenlenen lösemi kanseri hastası Öykü Arin’e destek olmak ve hem de azalan kan stoklarının artırılması amacıyla Zonguldak ili Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği ve Kızılay Kan Merkezi tarafından ortaklaşa kan bağış kampanyası düzenlendi. 3 gün boyunca devam eden kampanyaya vatandaşlar duyarlılık göstererek yoğun bir ilgi gösterdiler.

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi Müdür Vekili Dr.Mehmet Günaydın, “Zonguldak ili Kalkındırma ve Yardımlaşma Derneği işbirliğinde çarşı merkezinde düzenlediğimiz kan bağış kampanyasına katılım gayet yoğun. Her zaman dediğimiz gibi kan acil değil sürekli ihtiyaçtır. Bu tip organizasyonların diğer sivil toplum kuruluşlarına örnek olmasını diliyoruz. Sonuçta herkesin bir gün ihtiyacı olabilir. Katılımlarından dolayı tüm Zonguldak halkına teşekkür ediyoruz” dedi.

Kampanyaya katılarak kan bağışında bulunan vatandaşlar da kampanyaya destek olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

(HABER-ERCAN DEMİR)


Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2019, 10:29
YORUM EKLE

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner114