CHP'YE GÜÇ KATMAK İÇİN ADAYLAR

CHP'YE GÜÇ KATMAK İÇİN ADAYLAR

CHP'YE GÜÇ KATMAK İÇİN ADAYLAR

CHP İl Başkanı Hakkı Güney, ''Merkez İlçe Kongresinde adaylıklarını açıklayan, Bahattin Arı, Sevgi Alay, Ebru Uzun ve Osman Zaimoğlu'nun Cumhuriyet Halk Partisi'ne güç katmak için İlçe Başkanlığına adaylar. Cumhuriyet Halk Partisi'nin Zonguldak'ta daha iyi konuma getirmek istiyorlar. Onun için değerli arkadaşlarımın hepsi bizim için kıymetlidir '' dedi.
CHP İl Başkanı Hakkı Güney ayrıca 19 Şubat tarihinde de İl kongresinin yapılacağını belirterek şunları söyledi : 
19 OCAK'DA MERKEZ İLÇE, 16 ŞUBAT'DA İL KONGRESİ YAPILACAK
Bu ayın 19'unda Merkez İlçe kongremizi yapacağız. Bu zamana kadar 7 tane ilçe kongremizi bitirdik. Buradaki arkadaşlarımız görevlerine başladılar. Ayın 19'unda ki kongreye şuanda 4 tane arkadaşımız aday. Muhtemelen Ebru Uzun arkadaşımız, Sevgi Alay, Osman Zaimoğlu ve Bahattin Arı arkadaşımız adaylıklarını açıkladıktan sonra Pazar günü ayın 19'unda kongrede yarışacaklar.  Onun için arkadaşlarımın hepsi bizim için birer kıymetlidir. Onun için kendilerine başarılar diliyorum. Yolları açık olsun diyorum'' dedi.


TALEP GELİRSE MERKEZ İLÇE KONGRESİNE GENEL MERKEZDEN YÖNETİCİ ÇAĞIRABİLİRİZ

19 Ocak'ta yapılacak olan Merkez İlçe Kongresi'ne talep olması halinde genel merkezden bir kişi olabileceklerini ifade eden İl Başkanı Hakkı Güney,  kongre için herhangi bir genel merkezden gelecek bir kişi konusunda bir planlama yok. İstedikleri takdirde bizde Zonguldak'a genel merkezden bir kişiyi çağırırız. Ama şuan da biliyorsunuz kongreler sürecinde herkes bir yoğunluk içerisinde'' ifadesini kullandı 

16 ŞUBAT'TA İL KONGRESİ VAR..
16 Şubat' da ilk kongresini yapılacağını hatırlatan CHP İl Başkanı Hakkı Güney, ayın 19'undan  sonra da ayın 16'sında  il kongremizi yapacağız. İl kongremizden sonra da kurultayımız için Mart sonu olabilir veya Nisan da büyük kurultayımızı yapacağız.'' şeklinde konuştu.
(HABER-ERCAN DEMİR)

 

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020, 12:58
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114