Daire Başkanlarından Teknolojik Destek

Daire Başkanlarından Teknolojik Destek

Daire Başkanlarından Teknolojik Destek

Orman Genel Müdürlüğü İşletme ve Pazarlama Dairesi Başkanı Ahmet Aydın ve Bilgi Sistemleri Dairesi Başkanı Metin Gültekin, Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğümü'ne bağlı Devrek İşletmesinde pilot bölge olarak uygulanan Orman Emvallerinde Barkot uygulaması konusunda ve yakın zamanda kurulan Devrek ve Zonguldak Orman İşletme Müdürlüklerinde kurulan Orman Dışı Satış Depolarında incelemelerde bulundu.

Ziyarette daire başkanları İşletme Pazarlama konusunda yapılmakta olan ve hedeflenen teknolojik işlemlere destek verdiler. 

Devrek ilçesine gelen Daire Başkanları Ahmet Aydın ve Metin Gültekin ile İşletme Pazarlama Daire Başkan Yardımcısı Reşat Benli, Zonguldak Orman Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı ve ekibi tarafından arazide üretim çalışmalarında barkod uygulaması için pilot bölge olan Devrek İşletmesindeki çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Barkod uygulamasında pilot bölge seçilen Devrek Orman İşletme Müdürlüğü Pürenkaya Orman İşletme Şefliğinde yapılan çalışmalar Daire Başkanları tarafından yerinde incelendi. 

Bölge Müdürü Zekeriya Beyazlı, Bölge Müdür Yardımcıları Orhan Şahin ve Mehmet Pınar, İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Mehmet Başkan, BTİ Şube Müdürü Şevket Eraslan, İşletme Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve İşletme Şefleri eşlik etti. 

Beldibi Şefliği Km 18 Deposu, Akçasu Şefliği Çukur Deposu, Zonguldak Orman İşletme Şefliği Mevlana Deposunda da incelemelerde bulunan Daire Başkanlarımız daha sonra Devrek Başoğlu Kereste Fabrikasını da ziyaret ettiler. (Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2020, 15:43
YORUM EKLE

banner261

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114