Demirci, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür etti


"Sahil Yolu Zonguldak'ı yüceltecek, yükseltecek bir projedir"

AK Parti Kilimli ilçe Başkanı Sedat Demirci, Kilimli'den Filyos'a kadar olan karayolu bağlantısının Muslu'ya kadarlık ilk etabı olan 5.3 kilometrelik bölümünün ihalesi tamamlandığını söyledi.
Kilimli'nin en iyi hizmete layık olduğunu ifade eden Demirc, sahil yolu projesinin ihale edilmesi sebebiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederek şunları söyledi:

"Kililmli-Çatalağzı sahil yolunun ihalesi gerçekleştirildi.Kilimli'den Filyos'a kadar olan karayolu bağlantısının Muslu'ya kadarlık ilk etabı olan 5.3 kilometrelik bölümünün ihalesi tamamlandı. Çok şükür Kilimli'mize ve Muslu'muza hayırlı olsun. 
Kilimli sahil yolu hem kentimize hem ülkemize hem de bölgemize çok katkı sağlayacak bir proje. Hem ekonomik olarak hem ulaşım anlamında gerçekten Zonguldak'ımızı yüceltecek yükseltecek bir projedir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz 

Ayrıca Sayın Köksal Toptan'a, İl Başkanımız Sayın Zeki Tosun'a, Ayrıca Sayın Binali Yıldırım'a ve altyapı Ulaştırma Bakanımız Adil Karaismailoğlu'a, Sayın vekillerimiz Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu ve Hamdi Uçar'a, Sayın Muammer Avcı'ya çok teşekkür ederim. Halkımız güzel en hizmetlere layık.
Halkımızı memnun etmek için gayret sarf edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi "Biz neyi söyledik de yarım bıraktık" ifadesi çok önemli. Sayın Cumhurbaşkanımız bu ifadeyi helikopterde Sayın Köksal Toptan'a bizzat söylemişti. Bu da bizi memnun etti. Kilimli'mize, halkımıza Hayırlı olsun diyoruz.".

KAYMAKAMLIK BİNASI TAMAMLANMAK ÜZERE 

AK Parti Kilimli İlçe Başkanı Sedat Demirci, "Kaymakamlık binası bitmek üzere ve çok kısa süre içerisinde teslimatı gerçekleştirecek" ifadesini kullandı. 

KYK YURDU HIZLA YÜKSELİYOR. İLÇE JANDARMA BİNASI İNŞAATINA BAŞLANILDI

KYK yurdu inşaatı hızla devam ettiğini de belirten Başkan Sedat Demirci ayrıca ilçe Jandarma binası inşaatına başlandığını ve 20 gün içerisinde teslim edileceği müjdesini verdi.

NOTER KONUSUNDA SIKINTIYI AŞAMAYA ÇALIŞIYORUZ

Noter konusunda ise Başkan Demirci, sıkıntı aşılmasından sonra noter'in tekrar Kilimli'ye geleceğini ifade etti.

(Haber Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 18:16
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner301

banner313

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314

banner266