DEVA'dan İYİ'ye ziyaret

DEVA'dan İYİ'ye ziyaret

DEVA'dan İYİ'ye ziyaret

DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük'ü ziyaret etti.

2 Ekim'de yapılan Merkez İlçe Kongresi sonrası göreve gelen Orhan Bozkurt ve yeni yönetimi mazbatayı almasının ardından ilk ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun'a gerçekleştirmişti.
DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt ve yeni yönetimi siyasi parti ziyaretlerine İYİ Parti ile devam etti

DEVA Partisi Merkez İlçe Başkanı Orhan Bozkurt ziyarette yaptığı açıklamada,  İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük'ü ziyaret etmenin mutluluğu içerisinde olduğunu ifade ederek, "Kongremizi yaptıktan sonra ziyaretlerimize başlamıştık. Zaten bugün ikinci siyasi parti olan İYİ Parti'yi ziyaret ediyoruz. Çok güzel karşılandık, çok gülümsemeyle, tebessümle karşılandık. İnşallah Zonguldak için istişarelerde bulacağız Zonguldak'ı ne kadar ileri yetiştirebiliriz nasıl katkıda bulunabiliriz bunları görüşeceğiz" şeklinde konuştu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Dilay Küçük'de, "İnşallah çıkmış olduğunuz bu yolda başarılarınızın devamını temenni ediyorum. Güzel bir yoldayız. Dediğimiz gibi Zonguldak için hep beraber bir şeyler yapmaya çalışacağız elimizden geldiği kadar. Tekrar hoşgeldiniz diyorum" şeklinde konuştu.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 16:27
YORUM EKLE

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner114