Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler

Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler

Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiler

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, İlçe Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi ile Ankara’da çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Merkezi tarafından ataması yapılan Çaycuma, Devrek, Ereğli, Alaplı, Kozlu ve Kilimli İlçe Başkanları ile MHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner tarafından Ankara’ya Genel Merkez ziyareti yapıldı.

NEVİN TAŞLIÇAY’A ZİYARET

İlk olarak Genel Başkan Başdanışmanı, Kadın Kolları Genel Koordinatörü, MYK Üyesi ve aynı zamanda MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ziyaret edildi. Yalçıner burada Taşlıçay’a milletvekilliğinin hayırlı olması nedeniyle kendisine çiçek takdim ederek kendisini kutladı.

Yalçıner daha sonra Taşçlıçay’a Zonguldak’ın sorunlarını ilgilendiklerini için madenci bareti takdim etti ve kendisine Zonguldak’ın onursal milletvekili olması için talepte bulundu. Yalçıner burada yaptığı konuşmasında; “Sizleri daha önce Kadın Kolları Genel Koordinatörü, Genel Başkan Başdanışmanı, MYK üyesi ve şimdi Ankara Milletvekili olarak gördük, her zaman yanınızdayız. Mücadelenizde sizlere başarılar diliyoruz. Şahsım ve arkadaşlarım adına tüm üstlenmiş olduğunuz görevlerde hayırlı olmasını diliyoruz. Yerel seçimler öncesi teşkilat olarak konser havası düşündük. Zonguldak şehrimiz seçilmiş siyasiler tarafından ihmal edilmiş bir şehir. Hiçbir hizmet alamamış. 2014 yerel seçimlerinde Genel Başkanımız Karaman’da mitinge geldiği zaman o zaman ki eski il başkanımız ve milletvekili adayımız Hamdi Ayan beye, Zonguldak bakan çıkarmış, eski meclis başkanlığı yapmış ve Genel Başkanımız Zonguldak’ı farklı düşünmüş, Asma’dan girince ve Zonguldak’a görünce çok üzülmüş ve “Zonguldak’a özel bir devlet politikası uygulanması gereklidir” diye söylemiş. Biz diyoruz ki diğer seçilmiş partilerden vekillerin adına, sizde Zonguldak’ta olan konulara duyarlısınız, son zamanlarda çocuk haczi nedeniyle ilgilendiğinizi biliyoruz. Biz 24 Haziran’da vekil çıkaramadık. Çok üzgünüz. Biz diyoruz ki sizin onursal Zonguldak’ın milletvekili olmasını istiyoruz. Zonguldak’ın seçilmiş milletvekilleri olmuş olsa bile onları sizin aracılığınızla harekete geçirmenizi istiyoruz” dedi.

Genel Başkan Başdanışmanı, Kadın Kolları Genel Koordinatörü, MYK Üyesi ve aynı zamanda MHP Ankara Milletvekili Nevin Taşlıçay ise onursal milletvekilliği konusunda görevi seve seve yapacaklarını belirterek İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve yönetime teşekkür ederek konuşmasına şöyle devam etti; “Milletvekilliği görevini seve seve yaparım. Ben hepinize çok teşekkür ediyorum, Başından bu yana aldığımı her görevde varlığınız bana güç kattı ve güç katacak. Sizler alanlarınızda başarılı olursanız benimde burada başarılı olmam daha da yükselecek. Bundan sonra bir şeyler yapacaksak hep birlikte yapacağız. Hepinizin emeğine sağlık.”

DEVLET BAHÇELİ ZİYARET EDİLDİ

Ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret eden grup Bahçeli’ye 21.yıldaki Genel Başkanlık görevini yürüttüğü için hayırlı olmasını temennisinde bulundu. MHP Genel Başkanı Bahçeli burada yaptığı konuşmasında; “Siz kadınlar olarak 24 Haziran seçim sürecinde canla başla çalıştınız, emekleriniz çok büyük, bundan sonraki hayatlarınızda başarılar, sağlıklı yıllar diliyorum. Sizler bizim baş tacımızsınız” şeklinde konuştu.

MEVLÜT KARAKAYA’YA ZİYARET

Daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya’yı ziyaret eden Yalçıner ve yönetimi Karakaya’ya Zonguldakspor forması ile atkı hediye etti. Ziyaret Başbuğ Alparslan Türkeş’in anıt mezarının ziyaret edilmesi ve dua ile sona erdi. 

(HABER-ERCAN DEMİR)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner31