DEVREK ZİRAAT ODASI’NDAN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET

DEVREK ZİRAAT ODASI’NDAN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET

DEVREK ZİRAAT ODASI’NDAN BAŞKAN BOZKURT’A ZİYARET

 Devrek Ziraat Odası Başkanı Adnan Demirci ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti.

     Ziyarette konuşan Devrek Ziraat Odası Başkanı Adnan Demirci, amaçlarının Devrek’te tarım ve hayvancılığı her fırsatta bir adım ileri götürmek olduğunu, belirtti.

     Başkan Demirci, Devrek çiftçisinin kalkınması için çaba sarfettiklerini de ifade ederek, Devrek Belediyesi’ni her zaman yanlarında görmek istediklerini kaydetti.

     Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Devrek tarımının daha ileri seviyelere gelmesi için ellerinden gelen desteği her zaman olduğu gibi bundan sonrada sağlayacaklarını dile getirdi.

     Başkan Bozkurt, “Devrek’te tarım ve hayvancılığın geliştirilmesi, gelişmesi gerekir. Bu konuda odanın ciddi çalışmalarını gözlemliyorum.  Bizler de belediye olarak Devrek Ziraat Odası ile koordineli bir şekilde çalışacağız. Bu vesileyle sizleri kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

     Ziraat Odası Başkanı Adnan Demirci, Başkan Bozkurt’a odalarına verdiği katkı ve destekler nedeniyle bir teşekkür plaketi sundu.

(HABER MERKEZİ)

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2021, 15:47
YORUM EKLE

banner261

banner300

banner301

banner313

banner266

banner297

banner94

banner31

banner299

banner303

banner314