‘Eczane Gülşen’ açıldı…

‘Eczane Gülşen’ açıldı…

‘Eczane Gülşen’ açıldı…

Çaycuma önceki Belediye Başkanı Mithat Gülşen’in kızı Eczacı Özge Gülşen’in sahibi olduğu ‘Eczane Gülşen’ görkemli bir törenle açıldı.

Çay Mahallesi Yiğit İş Merkezinde  hizmete giren eczanenin açılışına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ve yönetim kurulu üyeleri, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, Karapınar Belediye Başkanı Ahmet Aydın, Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, Çağdeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zekai Kamitoğlu,  Çaycuma TSO Meclis Başkanı Ergün Ece,  AK Parti Çaycuma İlçe Başkanı Veysel Karani Doğancı ve yönetim kurulu üyeleri, Saadet  Partisi (SP)Çaycuma  İlçe Başkanı Engin Zeren, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail  Baş,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şendoğan Kaya, Zonguldak Eczacılar Odası Başkanı Aysegül Kara,   Çaycuma ve Çevre Köylerini Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Savaş Çiloğlu, Çaycuma Emekliler Derneği Başkanı Nizamettin Eyidoğan, Ziraat Odası  Başkanı Rıza Çapkın, Muhtarlar Deneği Başkanı Ekrem Çelen, Çaycuma Kültür  ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ramazan Taşdemir, Emlakcılar Derneği Başkanı Erol Ünlü, Saltukova önceki Belediye Başkanı Adil Düzlü, Perşembe önceki Belediye Başkanı Rasim Miyanyedi, Çaycuma Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Mesut Özmekik, Öğretmen evi Müdürü Gürbüz Kurnaz, Kültür ve Sanat Merkezi Müdürü Ahmet Koraman, Anneler Derneği Başkanı Leyla Gülşen,  daire ve okul müdürleri,siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, esnaf ve işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan duaların ardından eczane sahibi Özge Gülşen katılan herkese teşekkür ederek açılış kurdelesini Milletvekili Hamdi Uçar ve beraberindeki protokol ile birlikte kesti.

Eczaneyi gezen misafirler ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulundu.

Mithat- Gönül Gülşen çifti açılışa katılanlarla tek ilgilenirken Mithat Gülşen kızının ait işyerinin açılışı yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, açılışı onurlandıran herkese teşekkür etti.

Zonguldak Eczacılar Odası Başkanı Ayşegül Kara ise ; “En genç meslektaşlarımızdan birinin açılışında bulunmaktayız. Çaycuma en iyi hizmeti vererek sizlere yardımcı olacağına inanıyorum. Kendisine bol kazançlar diliyorum”diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner31