''Eleştirilerin hiçbirini ciddiye almıyoruz''

''Eleştirilerin hiçbirini ciddiye almıyoruz''

"Tüm gayemiz Zonguldak'a ve milletimize hizmet etmektir"

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen,  Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'a yönelik olarak eleştirilerine sert tepki gösterdi.
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan'ın halka dağıttığı 2 yıllık hizmet kitapçığı içerisinde bulunan projelere yönelik olarak  CHP ağırlıklı olmak üzere muhalefet parti temsilcileri tarafından eleştiriler dile getirilmişti.
Başkan Selim Alan'a yönelik eleştirilere tepki gösteren Milletvekili Polat Türkmen, "Bu eleştirilerin ciddiye almıyoruz"dedi.
Belediye Başkanı Ömer Selim Alan:Zonguldak'ta büyük hizmetler yaptığını belirten Milletvekili Polat Türkmen, Ayrıca yoldaki su çukurlarında çekerek sosyal medya hesabından paylaşan CHP Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz da isim vermeden eleştirerek şunları söyledi:

"Eleştirilerin hiçbirini ciddiye almıyoruz, bizim derdimiz seçim öncesi ve sonrasında iktidar ile Zonguldak Belediyesi yerel yönetimini birleştirelim, bu birleşmeden sinerji doğar. Bundan milletimiz hizmet alır dedik ve şu an o hizmeti yapıyoruz. Allah aşkına bunun nerden nasıl verildiğinin ne anlamı var. Zonguldak Belediyesi AK Parti Belediyesi değil mi? Evet, hükümet AK Parti hükümeti. Bunu koordine den belediye başkanımız Ömer Selim Alan’dır. Onun çabalarını, uğraşılarını hiçe saymak olur mu? Sanki hükümet uzaydan gelmiş, sanki başka bir yerden gelmiş. Hükümetin yapabilmesi için de bir gayret göstermesi lazım. Eksikleri iyi iletmek lazım, Zonguldak’ın ne kadar geri olduğunu, gelişemediğini hükümete de Cumhurbaşkanımıza anlattığımız için o yardımları esirgemiyor. Bakanlara ve Cumhurbaşkanına minnet borcumuz var. Belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz. Ne bizi, ne bakanları ne de Cumhurbaşkanını rahat bırakmıyor kapılarını aşındırıyor. Kolay işler mi bunlar. Kimlerden yapılıyorsa yapılıyor, Zonguldak’a bu hizmetler yapılıyor mu. Her gün çukur gördüğünüz zaman o çukurun içinde gidip fotoğraf çektirmek marifet değil. Bazen ördekler, tavuklar iyi su bulamayınca bulanık sulara gider çırpınırlar. Onun gibi bulanık suda çırpınacağına, o projelerin sonunda ne kadar düzgün ne kadar ulaşılır ne kadar insanımızı rahat ettirecek bir Zonguldak’ı hayal edip destek olsun. Muhalefet diye adlandırdığımız kimlerse… Bunlar doğru şeyler değil, bunlar Zonguldak’ın gelişmesine hizmet etmez, insanların çalışma zevkini kırar. Akıllı hareketler de değildir, bizim bütün gayemiz Zonguldak’a, milletimize hizmet etmektir. Bunun dışında hiçbir amacımız, gayemiz yoktur. Söylenenleri doğru bulmuyorum, Zonguldak’ın lehine de bulmuyorum"
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2021, 10:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Sağlam
Ali Sağlam - 2 hafta Önce

Yorumunuz katılıyorum vekilim. Çalışmalar in devamını dilerim

banner302

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114