Emeklilerin bayram ikramiyesi 1 Haziran’da ödenecek

Emeklilerin bayram ikramiyesi 1 Haziran’da ödenecek

Emeklilerin bayram ikramiyesi 1 Haziran’da ödenecek

Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında SGK İl Müdürü Erkin Avcı, Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Memiş’i ziyaret etti.

Ziyarette SGK İl Müdürü Erkin Avcı, Türkiye Emekliler Derneği Şube Başkanı Hüseyin Memiş’e çiçek takdim etti.

Ziyarette konuşan SGK İl Müdürü Erkin Avcı, “Bu hafta Sosyal Güvenlik haftası. Haftaya da gerek yok biz başkanımızı seviyoruz ve Fırsat buldukça da başkanımı ziyaret ediyorum. Bugün gelirken bir artısı oldu, emeklilerin ikramiyesi artık onaylandı ve İnşallah biz de bu ay işlemleri yetiştireceğiz, bayramdan önce ödemeleri yapacağız. Ev sahipliği ve güler yüzlülüğü için başkanına özetle teşekkür ediyorum. Umarım emeklilerimiz adına çok daha güzel hizmetlerde SGK olarak yer alırız” dedi.

Türkiye Emekliler Derneği Zonguldak Şubesi başkanı Hüseyin Memiş’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Müdürümüz her zaman bizi ziyaret ediyor. Sosyal güvenlikte hiçbir işimiz aksamadı ve arkadaşlarımız gittiği zaman sosyal güvenlikte işimiz tıkır tıkır yürüyor ve hiçbir sıkıntımız da yok Allah'a şükür. Sağ olsun Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında bizi ziyaret etti ve Biz de kendisini İnşallah iade-i nezaket ziyareti bulunacağız. Ve bir de Müjde verdi bize 1 Haziran’da ilk ikramiyeleri alacağız teşekkür ederiz” dedi.

(HABER-ERCAN DEMİR)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner31