ERDEMİR’İN İÇİNDE İRLANDALILAR VAR!

ERDEMİR’İN İÇİNDE İRLANDALILAR VAR!

Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kanal Z’de katıldığı Zonguldak’ın Nabzı proğramında Murat Altay’ın soruların cevaplandırdı ve gündeme sarsacak açıklamalarda bulundu. İşte bazı satır başlardı:

Baraj suyu konusunda Erdemir'i, içindeki İrlandalılar yanlış yönlendiriyorlar, yanlış bilgilendiriyorlar.
Hukuk bizden yana.  Erdemir'in içinde irlandalılar var.
Onların niyeti pandemi döneminde suyu kesmekti. 

Halkın gücünün üstünde hiç birgüç tanımayızOYAK yönetim yola gelmeye başladı.Gerekirse eylem yapmaktan kaçınmayız. Halkımız beni eylem yapmak için zorluyor artık.Erdemir maalesef yönetilmiyor. İmar ve emlak mevzuatlarından hiç haber yok.
OYAK gerçekleri görmeye başladı ancak Erdemir yönetimi her şeye çomak sokmaya başladı. 
Barınakta ki lokantadakilerin ruhsatı yok. Biz ruhsat almasını istiyoruz. Su ürünleri onay verdiği takdirde Biz belediye olarak madde koyduk. Oraları hep ışıklandırıldık ama şimdi virane olmuş onlar. Belediyeye karşı çok haksızca eleştirilerde bulundu barınak yönetimi. Suyu kaçak kullanıyorlar. Kaçak suları kestik. Arıtma tesisi için DSİ'ye 2 trilyon lira veriyorum. Kaçak su kullandırılmasına asla müsaade etmem.   Barınak hükümetin sorumluluğun da suya abone olurlarsa Ben su veririm çöpünü toplarım. Artık barınaklarla ilgilenmiyorum.

Belediyede ki taşerona iyi bir zam vereceğim toplu sözleşmede.Benim isyanım devletin yapması gereken yatırımları yapılmamasınadır.

Erdemir'le anlaşamazsak eylemler başlayacak
Ereğli halkı inim inim inliyor, sıkıntıdan perişan vaziyette işsizlik aşmış vaziyette.OYAK bizim burnunuzdan fitil fitil getiriyor.

92 tane engelli kadro olmasına rağmen engelli işçi almıyorlar.
(HABER-ERCAN DEMİR)

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2020, 09:54
YORUM EKLE

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner114