ESNAFTAN BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ESNAFTAN BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ESNAFTAN BELEDİYE BAŞKANINA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, esnafı kabul etti.

Devrek’te ticari faaliyette bulunan esnaf Başkan Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret ederek Karşıyaka Mahallesinde belediye tarafından kurulmaya başlanan stantlar için teşekkür etti.

İlçemiz Karşıyaka Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi üzerinde belediye tarafından kurulacak olan stantlarda esnaf giyim-giysi ve yiyecek ürünlerinin yanısıra diğer ürünleri de satabilecek. Stantların kurulmaya başlandığını ve bayram öncesinde açılacağını belirten Başkanımız Bozkurt, “İlçemizde her yıl yaz aylarında geleneksel olarak açtığımız stantlarımızı geçen yaz pandemi nedeniyle açamadık. Bu yıl yasakların kalkmasıyla birlikte stantları kurma kararı aldık. Bu noktada esnafımızdan da stantların açılması yönünde yoğun bir talep geldi. Pandemi nedeniyle ticarette ekonomik sıkıntılar yaşayan esnafımızın bu talebine duyarsız kalmadık. Ayrıca geçen yıl pandemi nedeniyle ilçemize gelemeyen gurbetçilerimizin de büyük bir bölümü gelmeye başladı. Onlarında ihtiyaçlarını karşılamak üzere bu stantlara büyük önem verdiklerini biliyoruz. Tüm esnaf ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi

Başkanımız Çetin Bozkurt’a duyarlılığı nedeniyle teşekkür eden esnaf, ”Başkanımız bize yanımızda olduğunu hissettirdi. Bu stantların açılmasıyla yüzümüz biraz olsun gülecek, başkanımıza destekleri ve duyarlılığı nedeniyle teşekkür ediyoruz. Devrek esnafımıza belediyemizce verilen destekler esnafımız için çok güzel oldu, sevinçliyiz” dedi.

Devrek Belediyesi esnaf için 150’nin üzerinde stant açacak.

HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2021, 14:57
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114