'Gelmiş Geçmiş Türkiye'nin en iyi Belediye Başkanı'

'Gelmiş Geçmiş Türkiye'nin en iyi Belediye Başkanı'

'Gelmiş Geçmiş Türkiye'nin en iyi Belediye Başkanı'

Çaydeğirmeni halkı, Belediye Başkanı Satılmış Gebeş için böyle düşünüyor.

Zonguldak'ın Devrek İlçesi Çaydeğirmeni Belde sakinlerinin Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş hakkında ki düşüncelerini sorduk.
Çaydeğirmeni Beldesi sakinleri Başkan Satılmış Gebeş'i, "Gelmiş geçmiş Türkiye'nin en iyi belediye başkanı" olarak gördüklerini söylediler.
Belde sakinleri yaptıkları açıklamada, "Çaydeğirmeni Belelediye Başkanımızın tüm hizmetlerinden memnunuz. Yaptıkları ile Çaydeğirmeni gelişti ve kalkındı, Çaydeğirmeni yaşanacak hale geldi. Çaydeğirmeni'nin nüfusu arttı. Toki hizmetleri olsun, çevre güzelleştirme olsun, alt yapı ve yol hizmetleri olsun inanıyoruz ki Satılmış Gebeş Çaydeğirmeni'ni ilçe de yapacaktır ve sonuna kadar kendisini destekleyeceğiz" ifadesini kullandılar.

(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2020, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem Atalar
Muharrem Atalar - 2 ay Önce

Hizmetlerinizi takdir ediyor, başarılarınızın devamını diliyoruz. Allah yardımcınız olsun.

Amir uzan
Amir uzan - 2 ay Önce

Başkanımız la gurur duyuyorum o çaydeğirmeni nin başına gelen en güzel varlık ne yazık ki kadir kıymet bilmeyen at gözlüğü takmış balık hafızalı gerizekalı nankörler de var maalesef Allah kendisin, den razı olsun bizim için bir örneği daha yok başkanımız satılmış gebeş iyiki bizim başkanımız Allah onu namerdin şerrinden korusun inşAllah

Sevcan kocoglu
Sevcan kocoglu - 2 ay Önce

Başkanımız çok iyi gerek isinde olsun gerek hizmetinde gerekse çocuklara davranışı çok memnunum

Nalan aksu
Nalan aksu - 2 ay Önce

Caydeyırmenın bakanı gbı calıskan bence baskanyok bakan butun vatasdası ayırmayan herkesı yanında olan bakan heryerdekı bakanlar boyle calıssa turkıye boyle baskanlasım tesekkurler baskanımısa

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner299

banner114