Hakkı Güney, adaylığını açıkladı

Hakkı Güney, adaylığını açıkladı

Hakkı Güney, adaylığını açıkladı

"Kimsenin adamı değil Parti'nin adamıyım"
Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hakkı Güney, 16 Şubat'ta yapılacak İl kongresinde tekrar İl Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Parti İl binasında basın toplantısı düzenleyen Hakkı Güney'e partililer yoğun katılım gösterdi.
Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, Kozlu İlçe Başkanı Seyfettin Ceylan, Gökçebey İlçe Başkanı Murat Merdivan, İl Kadın Kolları Başkanı Merve Kır, Muslu Belediye Başkanı Sabahattin Adıyaman ve çok sayıda ilçelerden partililer katılarak Hakkı Güney'e destek oldular.

Toplantı öncesinde 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla salonda bulunan kadınlara partilere karanfil hediye etti.
Partililere hitap eden Hakkı Güney, İl Başkanlığa aday olduğunu belirterek şunları söyledi:
'' Zor bir yola çıktık ama ben 2018'de de arkadaşlarımın bana verdiği destekle CHP'yi en iyi yerlere götürebilmek için yola çıktım ve bunun icin uğrasan biriyim. Bugün 14 Şubat. CHP'de benim sevdam. Bana ne egitim verdilerse genç arkadaşlarıma aynısını öğretmek, CHP'yi iktidar etmek, partimizi en iyi yerlere getirmek için adayım. Arkadaşlarımızla görüştük, partiyi en üst seviyelere getirmek için gerekli olan şeyleri konuştuk. Ben adamcılık yapmam kin tutmam. Bana fikir vereceksiniz beni yönlendireceksiniz. Partiyi en üst seviyelere götüreceğiz. Zaferlerimizde büyük emek sarf eden arkadaşlarıma, Belediye Başkanlarıma, Kadın kollarımıza çok teşekkür ederim. Zonguldak'ta bu işi bunlar bilmiyor diye kimse bizi konuşmasın. Belediye Başkanlığını kaybettik evet, ama Belediyeler Birliğinde kenetlendik. Çok büyük dersler çıkardık. Biz her şeyi başarır, her şeyin önünde oluruz. Sizden ricam, partimize sahip çıkalım, kimse kimsenin kalbini kırmasın.'' dedi.
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 16:43
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner286

banner283