HAYDİ ZONGULDAK BU AİLEYE SAHİP ÇIKALIM...

175 BİN LİRA TEDAVİ MASRAFI BULUNAMAZSA HAYATINI KAYBEDECEK...

HAYDİ ZONGULDAK BU AİLEYE SAHİP ÇIKALIM...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Ova Köyü'nde yaşayan 35 yaşındaki İsmail Arslan 3 ay içerisinde tedavisi için gereken parayı bulamazsa hayata gözlerini yumacak.
Ereğli’ye bağlı Ova Köyünde yaşayan 3 çocuk babası İsmail Arslan(35) 2012 yılında sabah işe giderken motosiklet ile kaza yapması sonucu yatalak kaldı. %97’si engelli olan ve 6 yıldır birçok kez operasyon geçiren Arslan’ın, 3 yıldır yatakta yatmaya bağlı yaralar sonucu son dönemlerde ayaklarından başlayan enfeksiyon nedeniyle hayati tehlikesi bulunuyor.
TEDAVİ EDİLMESE 3 AY İÇERİSİNDE HAYATINI KAYBEDECEK...

Devlet büyükleri ve hayırseverlerden yardım bekleyen ve hastane masrafları hariç 175 bin TL bulamadığı takdirde hayatını kaybedecek olan Arslan,"Zonguldak ve Ereğli’deki araştırma da dahil olmak üzere bütün hastaneler yaptığımız başvurularda, biz bu ameliyatı yapamayız dediler. Böyle büyük ameliyatların; Ankara, İstanbul gibi yerlerde yapılabileceğini söylediler. Bunun üzerine Ankara’da; Numune Hastanesi ve Onkoloji Hastanesine başvurduk, özel hastaneleri araştırdık ama hiçbir yerden fayda göremedik. Yalnız Numune Hastanesi'nde bir plastik cerrah eşimden 175 bin lira para istedi. ‘ Ben bu ameliyatı yaparım yalnız araştırmada yapmam, özel hastanede yapacağım içinde özel hastanenin masrafına karışmam’ demiş. Sadece ameliyat için istediği para 175 bin lira. Devlet büyüklerinden, hayırseverlerden yardım bekliyorum." dedi.
EŞİ HANİFE ARSLAN: " EŞİMİ KAYBETMEK İSTEMİYORUM... "
Eşi Hanife Arslan ise ,eşinin zor günler geçirdiğini ve durumlarının olmadığını ifade ederek;" Zonguldak Üniversitesi bizimle ilgilendi, sadece bu ameliyatı yapabilecek alt yapım yok dedi, alt yapımız olmadığı için bu ameliyatı burada yapamıyoruz dediler. Son olarak Ankara'daki Hacettepe Numune Hastanesine gittik. Numune Hastanesi de ameliyatı yapamayacaklarını söylediler. Dün gittiğimiz Devlet Hastanesinin numunesinde; bu tip ameliyatların büyük, çok gelişmiş hastanelerde olması gerektiği söylediler. Bu ameliyatın 3 ay içerisinde yapılamaması halinde ise enfeksiyonun böbreğe daha sonra akciğere sıçrayacağını söylediler. Bu yüzden bu ameliyatın 3 ay içerisinde yapılması gerekiyor aksi halde hayatını kaybedecek. Devlet büyüklerimizden, hayırsever vatandaşlarımızdan yardım bekliyoruz. Eşimi kaybetmek istemiyorum, çocuklarım babasız büyüsün istemiyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31