Hüseyin Özbakır'dan Pusula Gazetesi'ne kınama

Hüseyin Özbakır'dan Pusula Gazetesi'ne kınama

Ak Parti 25 ve 26. Dönem Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır,Pusula gazetesinin 06.09.2021 tarihinde yayınladığı habere ilişkin yazılı açıklamada bulundu.

Kendisi ve ailesi hakkında yapılan asılsız haberlere ilişkin gerekli yasal işlemlerin başlatılacağını açıklayan Özbakır Ali Tığ'ın itibar cellatlığı yaptığını kaydetti.

Özbakır şunları söyledi:

’Eski eşim ile boşanmamın tek sebebi evliliğim boyunca uzun yıllara dayalı yaşanan karşılıklı şiddetli geçimsizlik ve bitmeyen anlaşmazlıklar ve ayrı yaşamamızdır. Bu geçimsizlikleri ailem yakınlarım iş arkadaşlarım da gözlemlemiş hatta üç çocuğumda dahil olmak üzere evliliğimi bitirmeme onay ve hakvererek şahitlerdir. Çocuklarımın hepsi üniversite mezunu olup yetişkindir ve mağdur değillerdir. Hiç sormadan araştırmadan elinde bir delil olmadan ön yargıyla pusula gazetesi tarafından yapılan hayali paylaşımı kınıyorum.Deniz hanımın ayrılığımda boşanma kararı almamda dava açmamda ve anlaşmalı boşanmamda en ufak bir etkisi olmamıştır. Hatta boşanma davası açtığımdan haberi bile yoktu.Kendisi ile aramızda yaşanan boşandıktan sonra hızla gelişen bir durumdur. Namuslu ahlaklı bir şekilde kendilerine evlenme teklif ettim ve oda kabul etti.Evlendik.Kendi ailem başta olmak üzere herkes tebrikler yağdırırken mutluluklar dilerken dualar ederken Ali Rıza Tığ neden bu kadar rahatsız oldu anlam veremedim. Evliliğimizden sadece kendisi rahatsız olan niyeti itibar cellatlığı olduğundan emin olduğum Ali Rıza Tığ hariç diğer gazeteci arkadaşlar güzel paylaşımlarla evliliğimizi ilan ederken sadece pusula gazetesi önce gazetesinde resmimin yanına internetten bulduğu bir başka kişinin resmini koyarak bununla evlenmiştir diye hayalinden bir haber yapmıştır. Özür dilemediği gibi hayalinden kurduğu uydurduğu iftiralarına devam etmektedir. Gazetecilik bu değildir.Hiç röportaj yapmadan sormadan danışmadan hayalinden tasarlayıp insanlara algı yapmak itibar suikastlığı yapmak için yazılar paylaşıp alttaki yorumlarınıda işine geldiği gibi ilave ederek itibar suikastlığı yapması gazetecilik değildir.Ali Rıza Tığ ın evliliğim ve özel hayatımızla ilgili yaptığı yalan ve iftira dolu haberlere iTİBAR EDİLMEMESİ ve hakkında hertürlü yasal işlem yapacağımın bilinmesi kamu oyuna duyurulur. (Dürüst temiz namusuyla haber yapan diğer tüm değerli gazeteci arkadaşlara teşekkür ediyor hepsine sevgilerimizi sunuyoruz)

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2021, 14:07
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114