Hüseyin Şirin, Selim Alan’ı göreve davet etti

Hüseyin Şirin, Selim Alan’ı göreve davet etti

Hüseyin Şirin, Selim Alan’ı göreve davet etti

“Engellilerden kart ücreti ve biniş kısıtlaması getiren Zonguldak Belediyesi Özel Halk Otobüs firması konusunda Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı göreve davet ediyorum”

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, engellerden kart parası ve engellilere özel halk otobüsünde binme kısıtlaması getiren, Zonguldak Özel Halk otobüsü firmasına sert tepki göstererek Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan göreve davet etti.Hüseyin Şirin yaptığı açıklamada, “Engelli bireylerden Zonguldak Belediyesi Halk Otobüs firması tarafından kart veriliyor ve bu kart içinde ücret alınıyor. Ayrıca Yine otobüslere binme konusunda kısıtlama getiriliyor. Bunlar tamamen usulsüzdür. Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan bu konuda sorunu çözümü için seçimden önce söz vermişti. Kendisi şimdi Belediye Başkanı ve görevde. Sayın Alan’ı sorunu çözümü için göreve davet ediyorum. Bu böyle devam edemez, etmemeli de.” dedi.

(Haber-Ercan demir)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 10 ay Önce

Patla din mi daha dur 5 .10 sene geçsin 15 gün olmuş bune acele hem engelliden neden ücret alınmıyor emekliden daha fazla devletten para alıyorlar oh ne ala senin engelin ne yıllardan beri o koltukta oturmakmi kalk bi gez.

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44

banner283