"İttifak bitti diye, milliyetçi Valilere yapılan operasyondur"

"İttifak bitti diye, milliyetçi Valilere yapılan operasyondur"

Ayan'dan Vali Çınar açıklaması...

"İttifak bitti diye, milliyetçi Valilere yapılan operasyondur"

KANAL Z GENEL YAYIN YÖNETMENİ SİMGE KIRLI'NIN MODERATÖRLÜĞÜNÜ YAPTIĞI "GÜNÜN KONUSU" PROGRAMININ KONUĞU HAMDİ AYAN OLDU. AYAN, VALİ AHMET ÇINAR'IN MÜLKİYE BAŞMÜFETTİŞLİĞİ GÖREVİNE ALINMASININ NEDENİNİ MHP VE AK PARTİ ARASINDA YERELDE İTTİFAKIN BİTMESİNDEN DOLAYI MİLLİYETÇİ DÜŞÜNCEDE, VATANPERVER OLAN VALİLERE YAPILAN OPERASYON OLARAK NİTELENDİRDİ.AYAN, "ZONGULDAK'TA SAYIN VALİMİZİ SEVİYORLAR. YEREL SEÇİMDE MHP'NİN ÖNÜNÜ ALMASI İÇİN YAPILMIŞ SİYASİ HAMLEDİR.DAHA ÖNCE ZONGULDAK'TA SAYIN VALİLER BÜYÜKŞEHİRLERDE VALİ OLMUŞTUR.BU KADAR SEVİLEN BİR VALİNİN GİDECEĞİ YER ANKARA,İSTANBUL,İZMİR'D18İR.AMA VALİMİZ MERKEZE ÇEKİLDİ.16 İLDE MHP'Lİ VALİLER MERKEZE ÇEKİLDİ.GENEL BAŞKANIMIZIN YERELDE İTTİFAKIN OLMAYACAĞINI GRUP TOPLANTISINDA YAPTIĞI AÇIKLAMANIN ARDINDAN ÇIKAN BİR KARARNAMEDİR.DİĞER İL TEŞKİLATLARIMIZLADA GÖRÜŞTÜK AYNI CÜMLELERİ DUYUYORUZ. "DEDİ.

"ZONGULDAK ÇINAR'A SAHİP ÇIK"

ZONGULDAK'IN VALİ AHMET ÇINAR'A SAHİP ÇIKMASINI VE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A GÖREVDE KALMASI YÖNÜNDE TALEBİN İLETİLMESİNİ İSTEYEN AYAN," KENTİ BİRLEŞTİREN DEĞERLERE SAHİP ÇIKILMASI LAZIM.İLK KEZ BİR VALİNİN BU KADAR SEVİLDİĞİNİ GÖRDÜK.SAYIN VALİNİN MERKEZE ALINMASI ÜZÜCÜ BİR SONUÇTUR. KARARNAMENİN DÖNÜŞÜ VARDIR.SAYIN CUMHURBAŞKANINA TALEP İLETİLİRSE VALİMİZİN GÖREVDE KALMA SÜRECİ UZATILABİLİR.13 PROJESİNİ ANLATTI VE HERKESİN FİKRİNİ ALARAK YÜRÜRLÜĞE SOKMAYA ÇALIŞTI.BİZ DAHA ÖNCEKİ VALİLERDE BUNU GÖRMEDİK.KRONİKLEŞEN SORUNLARA ÇÖZÜM ÜRETMEYE BAŞLADIĞI ZAMAN GİTMESİ BİZLERİ ÜZDÜ"DEDİ.

HABER : ( GÖKSEL ÇOLAK )

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2018, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurrahman güneş
Abdurrahman güneş - 6 ay Önce

Sayın valimizi yalnız Zonguldak halkı değil Bitlis halkında çok seviyordu kendilerini vali beynimize selamlar olsun ben Muş luyum iyiliği muşta anlatılırdı saygılarımla

Cemalettin akyurek
Cemalettin akyurek - 6 ay Önce

Sayın Vali Ahmet Çınar’ın görevden alınması çok büyük yanlış olmuştur.Dürüst çalışkan devletini milletini seven örnek bir yöneticinin alınmasınZonguldağa ve ülkeye büyük bir haksızlıktır.

SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31