Kandilli personeli Bozkurt’a destek için gitti

Kandilli personeli Bozkurt’a destek için gitti

Kandilli personeli Bozkurt’a destek için gitti

Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Belediye Başkanı Mustafa Aydın’ın talimatıyla sel felaketi yaşanan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine destek için personel gönderildi.
Yoğun yağış sonrası Kastamonu, Bartın, Sinop'ta sel felaketi yaşandı. Dereler taştı, otomobiller sular altında kalırken, bir çok ağaç ve köprü yıkıldı. Dere yatağında yer alan bir çok bina çökerken, bölgede ekipler tarafından başlatılan arama ve kurtarma çalışmaları sürüyor.
Kdz. Ereğli'ye bağlı Kandilli Beldesinde, Belediye Başkanı Mustafa Aydın'ın talimatıyla Kastamonu'nun Bozkurt ilçesine destek için personel gönderildi. Belediyenin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Kastamonu Bozkurt’ta yaşanan büyük sel felaketi nedeniyle ihtiyaç duyulan cenaze hizmet aracı ile personellerimiz yardım için yola çıktılar. Yaşanan felakette hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Çalışmalarda görev yapan tüm personele kolaylıklar diliyoruz" denildi.

 (İHA)

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2021, 14:45
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner301

banner303

banner300

banner297

banner94

banner31

banner299

banner266

banner114