Kantarcı şimdi de asfalt atağında

Çaycuma Belediyesi yaz aylarında bir olumsuzluk yaşanmaması için çeşitli mahallelerde 5.5 kilometre yola sıcak asfalt döktü. Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kantarcı: “9 mahallede öncelikli olarak halledilmesi gereken yolların asfaltını yaptık”

Çaycuma Belediyesinin yaz ayı hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. İlk etapta mahallelerde, önceliği olan yolların asfalt işini tamamlayan Çaycuma Belediyesi, sonbahara kadar da büyük miktarda parke kaplama çalışması yapacak. Çalışmaları yakından takip eden Belediye Başkanı Bülent Kantarcı, “Mart ayından bu tarafa sürdürdüğümüz sıcak karışım, sıcak asfalt çalışmalarımızın bu dönem için sonuna gelmiş vaziyetteyiz. Merkez ilçemizde 9 mahallemiz var. 9 mahallenin 9’unda da, öncelikli olan yolların, yaz sezonu başlamadan sıcak asfalt kaplamasını yaptık. Bu şekilde, önümüzdeki yaz sezonunda, insanlarımızı tozdan kurtararak daha rahat hareket etmelerini sağlayacağız” dedi.

SONBAHARA KADAR ÇOK CİDDİ MİKTARDA PARKE YOL YAPACAĞIZ

Asfalt çalışması yapılan yerleri açıklayan Kantarcı, “Gemiciler Mahallesi’nden Yolgeçen Köyü’ne doğru uzanan ve mahallenin ana arteri olan yolu yaptık. Ondan önce İstasyon Mahallesi’ndeki Kenan Aydın Caddesi’ni tamamladık. Orada çok güzel bir yola sahip olduk.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner43

banner30

banner44

banner114

banner94

banner34

banner222

banner31