Karla mücadeleye hazırız

Karla mücadeleye hazırız

Zonguldak Belediye başkan Vekili Yusuf Deniz, "Zonguldak Belediyesi olarak kar yağışına karşı tüm hazırlıkları tamamladık. Karla mücadeleye hazırız"dedi.

Zonguldak Belediye Başkanım Ömer Selim Alan'ın koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyle başkanlığa Yusuf Deniz vekalet ediyor.

Zonguldak Belediye Başkan vekili Yusuf Deniz yaptığı açıklamada, "Başkanımızın dün itibariyle koronavirüs test sonucu pozitif çıktı ancak Sağlık durumu gayet iyi. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve acil şifalar diliyorum. Dediğim gibi şu an için hiçbir sıkıntı yok. Sabah kendisiyle görüştüm evinde istirahat ediyor. Allah'ın izniyle görevinin başına dönecektir"dedi.

Başkan Vekili Yusuf Deniz personelda de şu an için bir sıkıntı olmadığını söyledi.

KARLA MÜCADELE İÇİN HAZIRLIKLARIMIZI TAMAMLADIK

Zonguldak Belediye Başkan Vekili Yusuf Deniz karla mücadele için tüm hazırlıkları tamamladıklarını ifade ederek, "Fen işleri şantiyemiz şu anda tam anlamıyla kar yağışına karşı tüm tedbirleri alınmış durumda. Karla mücadele ekiplerinin şu anda hazır olarak bekliyor. Tuz eksiğimiz de yok"dedi.

Başkan Vekili Yusuf Deniz ayrıca havanın yağışlı olması sebebiyle ekiplerin sahada olduklarını, şiddetli yağmurdan dolayı tıkanan logar ve kanalları açtıklarını söyledi.

(Haber-Ercan Demir) 

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2022, 14:00
YORUM EKLE

banner302

banner261

banner300

banner314

banner303

banner313

banner94

banner31

banner299

banner319

banner320

banner266