Kömürspor hepimizin takımı

Kömürspor hepimizin takımı

Zonguldak Kömürspor karşılaşma sonrası  formalarını saha ortasına bırakarak sahipsizliği protesto ettiler.Bir kuruş para almadan alamadıklarını  belirten futbolcular, Şehrin ileri gelenlerinin  bu duruma duyarsız kaldığını belirti.

Ak Parti Milletvekili Ahmet Çolakoğlu Kömürspor’a destek olduklarını bunun sadece siyasetçilerin üstüne atılmaması gerektiğini belirterek şunları söyledi:  ‘’Spor Bakanlığı ile yapılan görüşmelerden sonra belirli bir destek olmuşuzdur. Zonguldak’taki tüm gönül veren insanlarımız bizim Milletvekillerimiz kadar destek olsa Zonguldaspor belli bir noktaya gelir. Bu sadece ekonomik bir olaydır. Neden sadece milletvekilleri, hep beraber taşın altına elimizi koyalım .Futbol sadece maddi bir sektör haline gelmemelidir. Sadece Milletvekilerinin üstene yıkmamak gerekir. Biz elimizden geldiğinde devletimizin imkanlarını kullanıyoruz. Ziyaretlerimizi yapıyoruz. Bakanlık ile yaptığımız görüşmeler sonrası trübün yenilenmesi yapılmıştı. Tekrar zemin ve türübün çalışması için görüştük. 2020 yılında yenilenecek. Zonguldakspor sadece Zonguldak merkezin değil. Ereğli, Gökçebey komple ilçelerin beldelerin stadıdır. Diğer ilçelerimizde de stadyumlar var ama zemin çalışmaları devam edecek. Sadece siyasetçilerin üstüne yıkmamak lazım.  Herkesi destekçi olması gerekiyor.’’

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 15:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep
Recep - 6 ay Önce

Kim sorumlu muktarlarmi

TURKALI67
TURKALI67 - 6 ay Önce

SN vekil bu sehrin ileri gelen işadamları VS sonuçta siyasetçilere yakın isimlerdir..sizler zeminin düzeltilmesi o da önemlidir fakat bu takımda para yok profesyonel takım parasını almadan ayakta duramaz..3.lig takımlarına ne statlar yapılıyor bu ülkede..sizler ZONGULDAK karaelmas stadını dahada iyi kalite bir stat yaptırabilirsiniz bu iktidar yemin mi etmiş zonguldaki cezalandırmaya.. ellerinizi vicdanınıza koyun..

banner43

banner261

banner292

banner266

banner297

banner222

banner94

banner31

banner44

banner286

banner114