“KORKUNUN ECELE BİR FAYDASI YOK”

“KORKUNUN ECELE BİR FAYDASI YOK”

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Zonguldak’ta esnafı ziyaret etti, partisinin il binasını açılışını gerçekleştirdi.

Korkunu ecele faydası yok diyen DEVA Partisi Genel başkanı Ali Babacan, emaneti devralmaya, Türkiye yönetimini devralmaya hazırlandıklarını söyledi.
Halkta Mevcut yönetimin artık bu işi götüremeyeceği ile ilgili bir kanaatin hızla yaygınlaştığını belirten Ali babacan şunlırı ifade etti:
“Epeydir gelmemiştim Zonguldak’a. Zonguldak gerçekten çok güzel  bir şehrimiz ve aynı zamanda ekmeğini taştan çıkartan bir şehrimiz. Çok sayıda kömür madenlerinde çalışan vatandaşlarımız var ve aynı zamanda emekli olan vatandaşlarımız var. Tabi bugün aynı zamanda çok güzel bir gün çünkü kömürün ilk bulunduğu günün yıldönümü aynı zamanda. Bu açıdan da çok anlamlı. Güzel bir kongre gerçekleştik. Gelmişken sto temsilcileriyle bir araya geldik.  Kongreden sonra da şu anda esnafımızı ziyaret ettik. Hallerini hatırları sorduk. Zonguldak’ta ekonomiyle ilgili sıkıntılar v ar. Gençlerde işsizlik oranı yüksek. Ama bunların hepsini çabuk toparlanacağına inanıyoruz. Ehil ellerde dürüst ve işini bilen insanların yönetiminde kolayca çözüleceğini biliyoruz doğrusu. Ekip olarak çok çalışacağız. kendimizi Türkiye’nin dört bin yanında tanıtacağız. 
Korkunun ecele faydası yok. Bizde burada ilgi ve alakadan çok memnun. İnsanlarımız bir ümit arayışı içerisinde. Mevcut yönetimin artık bu işi götüremeyeceği ile ilgili bir kanaat hızla yaygınlaşıyor. Dolayısıyla bizde emaneti devralmayla, Türkiye’nin yönetimin devralmaya hazırlanıyoruz ekip olarak. Politikalarımızı projelerimizle hazırlıyoruz.” Dedi.

ALİ BABACAN PARTİSİNİN İL BAŞKANLIĞI AÇILIŞINI YAPTI
DEVA partisi Genel Başkanı Ali babacan, partisini Zonguldak İl Başkanlığı binasının açılışını yaparak hayırlı ol sun dedi.
Babacan ve ekibi ardından Bartın’a har    eket etti. (HABER-ERCAN DEMİR)

YORUM EKLE

banner261

banner301

banner300

banner266

banner297

banner94

banner31

banner44

banner114