MEMUR-SEN'DE BAYRAMLAŞMA

MEMUR-SEN'DE BAYRAMLAŞMA

Sağlık Sen Genel Başkanı ve Memur-Sen genel başkan vekili Semih Durmuş hükümete Zonguldak'tan seslenerek "Tabanın ve çalışanların sesine kulak verilsin"dedi.
Memur-Sen İl başkanlığında Kurban bayramın 2.gününde bayramlaşma programı düzenlendi. 
Sendikanın bayramlaşma programına,  Sağlık Sen genel başkanı ve Memur-Sen genel başkan vekili Semih Durmuş, Memur-sen il temsilcisi Kamuran Aşkar ile Memur-Sen'e bağlı Sendika Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ve sendika üyeleri yoğun katılım gösterdi.
Memur Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar bayramlaşma programına katılan üyelerin tek tek bayramlarını kutladı.
Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar yaptığı açıklamada: "Tüm Memur-Sen üyelerinin ve Zonguldak halkının bayramını kutladığını belirtti. 

SEMiH DURMUŞ: TABANIN SESiNE KULAK VERiLSiN
Sağlık Sen Genel Başkanı Semih Durmuş'da Toplu sözleşme görüşmeleri ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Hükümeti sahanın sesine kulak vermesi gerektiğini belirten Sağlık Sen Genel başkanı ve Memur-Sen genel başkan vekili Semih Durmuş şunları söyledi.
"Camianın bu seneki toplu sözleşme görüşmelerinde çok ciddi bir beklenti si söz konusu. y
Yıllardır birikmiş olan sorunlar hep ötelendi ötelendi ve bugüne kadar gelindi. Bu seneki topu sözleşmelerinin çalışmalarını ve ön hazırlıklarını iyi yaptık, sağlık çalışanlarının, kamu çalışanlarının sorunlarını masaya yatırdık. Toplu sözleşmeden uzlaşı çıkarlar mı diye soranlara Biz her zaman şunu söylüyorsuz, Tabanın ve çalışanların sesine kulak verilirse Tabii ki uzlaşı çıkar, onun içinde uzlaşı çıkabilmesi için de sahanın taleplerine cevap verilmesi gerekiyor ve bu sözleşmeye taleplerimiz abartılı değil, gerçekçi talepler ve sahada karşılığı olan talepler, ülkenin gerçekleri göz önünde bulundurularak masaya getirilmiş taleplerdir. bu konuya ciddiyet yaklaşılması na ve sorunun çözümü noktasında gerekli siyasi iradenin ortaya konulmasını bekliyoruz"
(Haber-Ercan Demir)

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 11:32
YORUM EKLE

banner43

banner261

banner34

banner222

banner266

banner94

banner262

banner31

banner44